W minioną sobotę, 16 maja, w Niemodlinie odbyły się zawody w Wędkarstwie Spławikowym, w których udział wzięli nasi uczniowie.
Mimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych nasi reprezentanci pokazali ogromny charakter i wolę walki. Deszczowa pogoda, niska temperatura oraz wymagające warunki nad wodą nie przeszkodziły naszej drużynie w osiągnięciu bardzo dobrych wyników.
Nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności, koncentrację oraz sportową determinację, dzięki czemu wywalczyli awans do Finału Województwa, który odbędzie się 23 maja 2026 roku w Opolu.
Wynik prezentują się następująco:
W kategorii I 1 miejsce Natalia Puzyniak 2 miejsceMaciej Grządziel 3 miejsce Michał Mucha
W kategorii II 1 miejsce Karol Jezierski W zawodach brały również udział Michalina Sikorska oraz Alina Perzyna, które rownież będą reprezentować nasza szkołę na Finale Województwa.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy podczas finałowych zmagań!