Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

mgr Krystyna Dżaluk - dyrektor szkoły

mgr Mariusz Konowaluk - wicedyrektor szkoły

mgr Małgorzata Królikowska - wicedyrektor szkoły

 

Edukacja
wczesnoszkolna

Maria Kotwica

Katarzyna Lechowicz

Barbara Świątek

Anna Ciszewska

Agnieszka Kalicińska 

Aneta Kramczyńska

Aleksandra Hajtałowicz

Celina Kownacka

Katarzyna Giercuszkiewicz

 

Blok
humanistyczny

 Gryczewska-Młynarska Sylwia - język polski, historia
Katarzyna Oleksa - język polski, 
Aurelia Walczuk - język polski
Alicja Chmielewska-Lasota - język polski                                                                                                                                                            Agata Pestka - język angielski                                                                                                                                                                                   Ewa Wojtarska - język angielski                                                                                                                                                                            Anna  Rawska - język angielski                                                                                                                                                                         Karolina Słociak - język angielski                                                                                                                                                                    Kornelia Sieger - język niemiecki, plastyka, WDŻ                                                                                                                                            Justyna Thoma-Kaloch - niemiecki
Anna Zynder - historia, WDŻ 
Ewa Skura-Prajel - historia, WOS
Monika Ostrowska-Matusik - muzyka,  
ks. Zbigniew Malinowski - religia                                                                                                                                                                               ks. Robert Skornia  - religia                                                                                                                                                                              Mariusz Konowaluk - religia, WDŻ
Ewa Konowaluk - religia                                                                                                                                                                                          Maria Kotwica -WDŻ                                                                                                                                                                                           Tatiana Śnieżek - WDŻ                                                                                                                                                                                      Grażyna Pauter                                                                                                                                                         

Blok
matematyczno - przyrodniczy

Małgorzata Królikowska - przyroda, biologia
Małgorzata Bartoszewska - przyroda, biologia
Krystyna Dżaluk - matematyka
Lucyna Koch - matematyka
Krystyna Lasman-Piwko - matematyka
Monika Lata - matematyka, fizyka
Agnieszka Kownacka - geografia, przyroda
Monika Lata - chemia                                                                                                                                                                                          Agnieszka Rybicka - chemia                                                                                                                                                                                Elżbieta Stachera - technika, informatyka
Agnieszka Duda - wychowanie fizyczne
Małgorzata Wolańska-Klapan - wychowanie fizyczne
Marcin Kołodziej - wychowanie fizyczne
Magdalena Gajdemska  - wychowanie fizyczne
Olga Widera - wychowanie fizyczne, wych świetlicy                                                                                                                                              Anna Białek - wychowanie fizyczne, wych świetlicy

 Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

 Justyna Chyla - pedagog                                                                                                                                                                                    Katarzyna Krzyżanowska - psycholog                                                                                                                                                              Dorota Kożuch - logopeda                                                                                                                                                                              Dagmara Sarna - nauczyciel wspomagający
Katarzyna Grębowiec - nauczyciel wpomagający
Monika- Ostrowska Matusik - nauczyciel wpomagający
Weronika Mocko - nauczyciel wpomagający                                                                                                                                                 Marlena Charczuk - nauczyciel wspomagający                   
                                                                                                                      Magdalena Copiak - nauczyciel wspomagający                                                                                                                                              Monika Kleszyk - doradca zawodowy                                                                                                                                                                  Marta Rostkowska

 

Świetlica

Sylwia Wajda - kierownik świetlicy                                                                                                                                                                           
Teresa Tarnawska - wychowawca świetlicy
Tatiana Śnieżek - wychowawca świetlicy
Monika Zaremba - wychowawca świetlicy                                                                                                                                                               
Anna Białek - wychowawca świetlicy                                                                                                                                                                      Olga Widera - wychowawca świetlicy

Biblioteka 

Agnieszka Tracz - biblioteka                                                                                                                                                                                   Anna Ciszewska - biblioteka                                                                                                                                                                            

 

 

Data dodania: 2019-09-30 10:37:38
Data edycji: 2022-09-16 00:34:25
Ilość wyświetleń: 5753

Kalendarz

OSIĄGNIĘCIA

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły
Przejdź

Dokumenty

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje oraz dokumenty
Przejdź

"Czym dziecko żyje, tego się nauczy"

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej