Czcionka:

Zajęcia w Laboratoriach Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosci   @LaboratoriaPrzyszłości

1.DZIEŃ KROPKI W LABORATORIACH PRZYSZŁOŚCI

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności, odwagi i współpracy. Główny element obchodów stanowią zajęcia, podczas których powstają prace plastyczne inspirowane właśnie kropką. W tym roku klasa VIa przyłączyła się do zabawy. Uczniowie wykonywali zadania pod czujnym okiem Szymona, który wcielił się w rolę dziennikarza i zadbał o to, by nagrać krótki film o działaniach swoich kolegów i koleżanek. Uzbrojony w kamerę zakupioną dzięki programowi Laboratoria Przyszłości przechadzał się, pytał i być może stawiał pierwsze kroki do kariery telewizyjnej. Obiecujemy, że już niedługo powstaną kolejne relacje, gdyż Pani Sylwia - koordynator zajęć ma głowę pełną pomysłów :)

A teraz zapraszamy do obejrzenia relacji. :)

Link do filmiku:  https://youtu.be/lgE_C_sOa4Y

2. LEKCJA CHEMII

Lekcja chemii w klasie 8 z wykorzystaniem wizualizera zakupionego w ramach Laboratoriów przyszłości.

3. KREATYWNE ZAJĘCIA

Klasa 8d brała udział w ciekawych  rozwijających pomysłowość  i koncentrację zajęciach z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu "Laboratoria przyszłości".

Tu nikt się nie nudzi, każda minutka wypełniona jest jakimś interesującym zajęciem. Uczniowie już czekają na kolejne spotkania. Pani Monika ma nie lada wyzwanie :)

3. ZAJĘCIA Z OKULARAMI VR

Klasa 6C miała kreatywne zajęcia z wykorzystaniem okularów VR zakupionych w ramach projektu "Laboratoria przyszłości".

4.''Budowa atomu''- lekcja chemii z wykorzystaniem okularów VR :)

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosci   @LaboratoriaPrzyszłości

Kolejna ciekawa lekcja z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu. Tu nie ma nudy, tu się rozwijamy, poszerzamy swoje wiadomosci i umiejetności :)

5. NOCNE MIĘDZYSZKOLNE ZAJĘCIA  W KOPICACH

Nocne zajęcia w Kopicach z matematyki, fizyki i chemii w ramach międzyszkolnego projektu- PSP Kopice i SP1 Niemodlin- z wykorzystaniem sprzętu #LaboratoriaPrzyszłości.

Data dodania: 2022-09-19 11:58:21
Data edycji: 2022-11-07 20:53:13

OSIĄGNIĘCIA

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły