Zajęcia w Laboratoriach Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci

Choć większość uczniów wypoczywała na feriach, część stawiła się w szkole, by zmierzyć się z książką "Akademia pana Kleksa". Uczniowie 4b zrealizowali wiele zadań: odszyfrowali wiadomości, bawili się w lekcje kleksografii i przędzenia liter, rozwiązywali zadania matematyczne i test ze znajomości lektury, posortowali piegi, wykonali eksperyment. Najszybsze okazały się Lena Rusnak i Milena Mączka, ale pozostałe osoby też zasłużyły na gromkie brawa. Wszyscy, którzy ukończyli zadania, otrzymali talony do wykorzystania na lekcjach języka polskiego. Po przygodzie z książką przyszedł czas na spotkanie z okularami VR. O tym, że był to pasjonujący punkt programu, świadczą liczne piski i okrzyki, które wybuchały co chwilę. Jak widać, nauka potrafi być naprawdę ekscytująca.

Data dodania: 2024-01-30 21:10:05
Data edycji: 2024-01-30 21:17:53