Wycieczka klas 4a i 4c

Dnia 20.12.2023 roku klasa 4A i 4C uczestniczyła w wycieczce do Teatru Lalki i Aktora w Opolu. Uczniowie obejrzeli przedstawienie pt: „ Prastare opowieści ” .W niesamowitej scenerii Małej Sceny poczuli, jak z bliska wygląda gra aktorów, magia słowa i świateł .Na teatralnej scenie zobaczyli „na wyciągnięcie ręki” świat wykreowany z papieru – papierowych lalek animowanych przez aktorów oraz teatru gestu – zbudowanego z rąk. Spektakl wszystkim bardzo się podobał.

Po spektaklu uczniowie udali się na lodowisko „Toropol”, gdzie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom. Z ogromną determinacją i zapałem starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Mimo, iż nie wszyscy byli ekspertami od jazdy na lodzie szybko nabrali nowych umiejętności i jeździli całkiem nieźle. A co najważniejsze z uśmiechem na twarzy. Nie obyło się bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc, ale mimo wszystko była to prawdziwa frajda.

- M.Wolańska- Klapan

Data dodania: 2024-01-12 12:49:12