Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej :)

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek i wielkie serce wkładane w wychowanie i edukację dzieci. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły. Właśnie z tej okazji w naszej szkole dnia 14 października 2021 roku uczniowie klas 3a, 3b,3c oraz 8b,8c, 8d przygotowali apel. Poprzez program artystyczny wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Młodzi artyści w zabawny sposób zaprezentowali obraz szkoły i przedstawili postać nauczyciela. Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań, kwiatów oraz przyznania nagród Dyrektora za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci. Szczególne podziękowania skierowała w stronę grona pedagogicznego Pani Dyrektor, Krystyna Dżaluk, życząc jednocześnie satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela.
                           Apel zorganizowali: W.Mocko, M.Charczuk, G.Budz, K.Lechowicz oraz wychowawcy klas 3a,b,c.
Data dodania: 2021-10-15 13:20:42
Data edycji: 2021-10-15 13:21:46