Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Uroczystym apelem społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Niemodlinie zakończyła rok szkolny 2025/2026. Był to dzień pełen wzruszeń, podsumowań oraz podziękowań za wspólnie spędzony czas.

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Burmistrz Niemodlina Bartłomiej Kostrzewa, Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Oleksa, Radni Rady Miejskiej Tadeusz Mróz i Mariusz Trzciński, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Małgorzata Kochanek, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Łukasz Środa oraz Przewodniczący Rady Rodziców Łukasz Grela.

Podczas akademii wręczono świadectwa z wyróżnieniem, nagrody oraz listy gratulacyjne uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, sporcie i działalności społecznej. Szczególnym wyróżnieniem była Nagroda Burmistrza dla Najlepszej Absolwentki, którą z rąk Burmistrza Niemodlina Bartłomieja Kostrzewy otrzymała Alicja Banasik z klasy 8c.

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego miało jednak wyjątkowy charakter. Była to bowiem okazja do pożegnania wieloletniej dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Niemodlinie, pani Krystyny Dżaluk, która po wielu latach oddanej pracy przechodzi na zasłużoną emeryturę.

W ciepłych i pełnych wdzięczności słowach przedstawiciele władz samorządowych, grona pedagogicznego, Rady Rodziców oraz uczniów dziękowali pani dyrektor za wieloletnie zaangażowanie, profesjonalizm, troskę o rozwój szkoły oraz stworzenie miejsca, w którym kolejne pokolenia uczniów mogły zdobywać wiedzę i rozwijać swoje pasje. Nie zabrakło kwiatów, życzeń i wzruszających wspomnień, które podkreśliły wyjątkowy charakter tego dnia.

Pani Dyrektor Krystynie Dżaluk życzymy przede wszystkim zdrowia, wielu pięknych chwil, realizacji marzeń oraz satysfakcji z kolejnego etapu życia. Dziękujemy za wszystkie lata pracy na rzecz naszej szkoły i całej społeczności szkolnej.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-26 15:48:20
Data edycji: 2026-06-26 15:50:31
Ilość wyświetleń: 26

Kalendarz

OSIĄGNIĘCIA

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły
Przejdź

''Aktywna Tablica''

Przejdź

Dokumenty

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje oraz dokumenty
Przejdź

"Czym dziecko żyje, tego się nauczy"

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej