Szkolne Koło Caritas z świątecznymi życzeniami :)

"Miarą naszego człowieczeństwa jest wielkość naszej troski o drugiego człowieka".

ks.M.Malński

•  W minionym tygodniu wolontariusze i opiekunowie Szkolnego Koła Caritas SP1 sprawili wiele radości osobom potrzebującym szczególnego wsparcia.
  •  Podczas akcji charytatywnej "Tak. Pomagam" zebrano ok.205 kg żywności, z czego dzięki hojności darczyńców przygotowano 35 paczek.
  •  Dary wraz ze świątecznymi życzeniami przekazane zostały osobom ubogim, starszym i samotnym.
  •  Kilka paczek trafiło również do Ośrodka Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem (dawna nazwa Dom Matki i Dziecka) w Opolu-Grudzicach.
  •  Niezmiernie wzruszajace były odwiedziny wolontariuszy w Domu Seniora w Niemodlinie. Przekazane stroiki i kartki z życzeniami wykonane przez uczniów naszej szkoły sprawiły pensjonariuszom wiele radości.

Wesołych Świąt!

Data dodania: 2024-03-29 22:31:25