Sukces uczniów SP1 w Półfinale Powiatu w Dwa Ognie

Dziś w hali OSiR został rozegrany Półfinał Powiatu w Dwa Ognie.
W turnieju udział wzięły trzy zespoły dziewczynek - ze szkół w Dąbrowie, Chróścicach oraz z Niemodlina, a także trzy zespoły chłopców - ze szkół z Dąbrowy, Dobrzenia Wielkiego oraz Niemodlina.
Zarówno zespół chłopców jak i dziewczynek uzyskał awans do Finału Powiatu, który zostanie rozegrany już za tydzień 21.11 na naszej hali w Niemodlinie.
Na boisku zdecydowanie nie brakowało emocji, łez radości oraz uśmiechów na twarzach naszych najmłodszych zawodników.
Po niesamowitej walce dziewczynki zajęły 2 miejsce ulegając zespołowi z Dąbrowy, chłopcy natomiast odnotowali dwa zwycięstwa wychodząc z pierwszego miejsca.

Skład dziewczynek:
Wróbel Hanna, Ciepielowska Wiktoria, Szmitowicz Bianka, Rusnak Hanna, Adamus Antonina, Gajda Ewa, Litwinowicz Agnieszka, Chodorska Hanna, Kownacka Alina, Szczepańska Liliana

Skład chłopców:
Moździerski Dawid, Wydra Adam, Widera Rafał , Środa Aleksander, Wachowski Jakub, Lorenzo Boreazas Carlos, Krzyżowski Dawid, Dudkiewicz Marcel, Słodkowski Bartosz,  Ruzik Maciej

Data dodania: 2023-11-15 12:45:12
Data edycji: 2023-11-15 13:59:08