Sukces sportowy w lekkoatletyce

W wtorek 28.05 uczniowie naszej szkoły udali się do Opola na Finał Województwa w czwórboju lekkoatletycznym.

Po zaciętej rywalizacji nasza szkoła wypadła bardzo dobrze. W kategorii dziewcząt nasze uczennice zajęły wysokie ósme miejsce, z kolei nasi chłopcy zajęli siódme miejsce.

Wielkie brawa należą się naszemu uczniowi Kacprowi Miemczyk, który w biegu na 60 metrów uzyskał najlepszy czas zajmując pierwsze miejsce. Należy zwrócić uwagę, że startujących chłopców było aż 86. Kacper był najlepiej punktującym zawodnikiem.

Wielkie gratulacje należą się wszystkim naszym uczniom.

Skład reprezentacji dziewcząt: Mainka Lena, Kassak Hanna, Miszczyk Liliana, Grela Łucja, Nowak Izabela

Skład reprezentacji chłopców: Jezierski Karol, Godlewski Fabian, Biela Bartosz, Miemczyk Kacper, Drzewiecki Aleksander, Janowski Cyprian

Data dodania: 2024-06-02 20:14:29
Data edycji: 2024-06-02 20:15:31