Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie edukacyjnym "Klucz do Kosmosu", realizowanym w ramach programu "Zostań Kosmicznym Inżynierem". Organizatorem projektu jest Polska Agencja Kosmiczna, a program stanowi element ogólnopolskich działań edukacyjnych popularyzujących naukę, technologię oraz tematykę kosmiczną.