Półfinał Powiatu w Grach i Zabawach

Dziś w Dąbrowie odbył się Półfinał Powiatu w Grach i Zabawach. Nasi uczniowie z czwartych klas sportowych rywalizowali w ośmiu konkurencjach.

Po bardzo emocjonujacej rywalizacji ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców, ktorzy otrzymali awans do Finału Powiatu, który odbędzie się 02.02.2024r. w Dąbrowie.
Ostatecznie reprezentacja chłopców zajęła 2 miejsce i wywalczyła awans do Finału Powiatu.
Reprezentacja dziewcząt po zaciętej walce zajęła trzecie miejsce na podium , co niestety nie daje im awansu.

Skład reprezentacji Dziewcząt:
Wróbel Hanna, Ciepielowska Wiktoria, Szmitowicz Bianka, Rusnak Hanna, Adamus Antonina, Gajda Ewa, Partyka Lena, Kliszcz Kornelia, Stefaniak Aniela

Skład reprezentacji Chłopców:
Szwala Fabian, Środa Aleksander, Wachowski Jakub, Lorenzo Borrazas Carlos, Widera Rafał, Słodkowski Bartosz, Krzyżowski Dawid, Dudkiewicz Marcel, Moździerski Dawid

Gratulujemy :)

Data dodania: 2024-01-10 23:13:51