Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej

2 lutego 2021 r. zorganizowano Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej. Uroczystość przeznaczona dla uczniów klas drugich bardzo podobała się młodym czytelnikom. Spotkanie poprowadziły panie bibliotekarki- Karolina Słociak i Agnieszka Tracz. Przygotowano m.in. zagadki z zakresu literatury i regulaminu biblioteki oraz konkurs specjalny, związany z literaturą detektywistyczną. Poprawne odpowiedzi zostały nagrodzone słodkimi upominkami, a zwycięzcy quizu specjalnego, otrzymali drobne nagrody. Dzieci wysłuchały „Próśb Książki” i złożyły przyrzeczenie czytelnika. Następnie, każdego ucznia oficjalnie pasowano. Na zakończenie spotkania, wszyscy uczestnicy otrzymali słodkości, dyplom i zakładki do książek. Przewodniczący klas odebrali również, zalaminowane „Prośby Książki”, do powieszenia w widocznym miejscu w klasie.

Data dodania: 2021-02-08 19:21:35
Data edycji: 2021-02-08 19:25:05