''Noc w szkole''

Weczorem 24 maja 2024 r. nasza szkoła dała się poznać uczniom klasy Vb od zupełnie innej strony.

Impreza rozpoczęła się od wyjścia na lody. Posiliwszy się, mieliśmy dużo energii do wspólnej zabawy, graliśmy w piłkę nożną w paletki, rysowaliśmy kredą. Umęczeni udaliśmy się do świetlicy, skonsumować przepyszną pizzę (zapomnieli nam dodać ketchupu do zamówienia). Rozłożyliśmy materace i rozpoczęliśmy wieczorny seans filmowy, choć nie wszyscy brali w nim udział, zwiedzanie zakamarków szkoły okazało się najlepszą atrakcją. Mimo późnej godziny nikomu jednak nie chciało się spać. Rozpoczęliśmy więc zabawę w wymyślanie strasznych historii (nasza Pani przestraszyła się światła w stołówce szkolnej). Na pewno osiągnęliśmy cel nadrzędny tego spotkania - klasa się zintegrowała.

PS. Dziękujemy p. K. Lasman-Piwko i Zuzi Piwko za miłe towarzystwo.

Data dodania: 2024-05-26 21:24:40
Data edycji: 2024-05-26 21:25:58