''NOC NAUKI''

Dnia 17 maja uczniowie klas 1-3 wybrali się na ,,Noc nauki" na zaproszenie Uniwersytetu Opolskiego. Na miejscu czekało na nas tak wiele ciekawych atrakcji, że każdy znalazł coś dla siebie. Mogliśmy skorzystać z wielu interesujących wykładów i warsztatów. Na każdym wydziale uczelni czekało na nas wiele niespodzianek. Oglądaliśmy różne doświadczenia chemiczne i fizyczne, graliśmy w quiz ekonomiczny, odwiedziliśmy astronarium, korzystaliśmy z drukarek 3d, programowaliśmy gry komputerowe, robiliśmy pamiątkowe koszulki i zdjęcia i wiele innych rzecz. Dużą popularnością cieszyły się roboty i budowle z klocków lego. Na zakończenie naszego pobytu na UO obejrzeliśmy pokaż laserów na niebie, który zrobił na nas ogromne wrażenie. O północy wszyscy zadowoleni wróciliśmy z wycieczki. :)

Dziękujemy Uniwersytetowi Opolskiemu za zaproszenie na tak wspaniale wydarzenie. Justyna Hajt, Celina Kownacka oraz uczniowie klas 1-3.

Data dodania: 2024-05-21 23:10:31
Data edycji: 2024-05-21 23:32:30