Kolejne sukcesy sportowe naszych najmłodszych uczniów

Dziś w hali OSiR odbył się Finał Powiatu w Dwa Ognie. Na parkiecie zdecydowanie nie brakowało wielu emocji, uśmiechów oraz okrzyków radości.

W Finale w kategorii chłopców wzięły udział cztery szkoły: z Dąbrowy, Łubnian, Zagwiździa oraz z Niemodlina.

W kategorii dziewcząt: szkoła z Dąbrowy, Ozimka, Dańca oraz Niemodlina.

Po bardzo trudnych meczach nasze uczennice zajęły 4 miejsce w powiecie, natomiast w kategorii chłopców zdecydowanie na pierwszym miejscu na uplasowali się nasi chłopcy.

Dzięki bardzo dobrej grze nasi uczniowie otrzymali awans do Półfinału Województwa, który odbędzie się za tydzień 28.11. w niemodlińskiej hali sportowej.

Skład dziewczynek:

Chodorska Hanna, Kownacka Alina, Szczepańska Liliana, Rusnak Hanna, Adamus Antonina, Gajda Ewa, Litwinowicz Agnieszka, Szmitowicz Bianka, Ciepielowska Wiktoria , Partyka Lena, Wróbel Hanna

Skład chłopców;

Wydra Adam, Widera Rafał, Środa Aleksander, Wachowski Jakub, Lorenzo Borrazas Carlos, Krzyżowski Dawid, Dudkiewicz Marcel, Słodkowski Bartosz, Moździerski Dawid, Ruzik Maciej

Data dodania: 2023-11-21 20:05:43
Data edycji: 2023-11-21 20:08:09