Dzień Głośnego Czytania

W ramach obchodów Dnia Głośnego Czytania (29 września) w Bibliotece Szkolnej gościliśmy naszych najmłodszych czytelników. Uczniowie klas pierwszych poznali księgozbiór oraz regulamin i zasady korzystania z Biblioteki. Każdy mógł się przekonać jak wygląda jego karta czytelnicza. Następnie uczniowie z uwagą słuchali opowiadania Agnieszki Antosiewicz pt. Wyjątkowy tygrysek , poznali powód wyjątkowości małego bohatera, z którego wynikał fakt, że to nie wygląd świadczy o tym kim jesteśmy, ale nasze serca.

Następnie pierwszoklasiści opowiadali o swoich zainteresowaniach oraz o przeżyciach związanych z wysłuchaną historią. Podczas zajęć wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i talentem plastycznym. Na koniec spotkania każdy miał okazję wypożyczyć wybraną przez siebie książkę.

Data dodania: 2020-02-09 11:49:27
Data edycji: 2020-02-11 11:50:04