Dzień Edukacji Narodowej' 2023

nie potrzeba tylko wiedzy

lecz wielkiego serca

• - uczniowie SP1

13 październiaka obchodziliśy w naszej szkole Dzien Edukacji Narodowej.  Z tej okazji odbył się uroczysty apel, w czasie którego uczniowie klasy 7b zaprezentowali przedstawienie pt.: "Dziady szkolne". Młodych aktorów przygotowała p.Aurelia Walczuk przy współpracy p. Elżbiety Stachery.

Tego dnia nagrodzono również pedagogów za pracę i szczególne osiagniecia dydaktyczno-wychowawcze.

Nagrodę Burmistrza Niemodlina otrzymali: p.p. Krystyna Dżaluk, Aleksandra Hajtałowicz, Aneta Kramczyńska, Monika Lata,  Karolina Słociak, Tatiana Śnieżek, Magdalena Gajdemska i Marcin Kołodziej.

Nagrodę Dyrektora Szkoły wręczono: p.p. Agnieszce Kownackiej, Marii Kotwicy, Annie Białek, Sylwii Gryczewskiej-Młynarskiej, Lucynie Koch, Magdalenie Copiak, Weronice Mocko,  Justynie Chyli, Małgorzacie Bartoszewskiej,  Celinie Kownackiej, Oldze Widerze, Katarzynie Lasman-Piwko i Katarzynie Grębowiec.

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali również wszyscy pracownicy obsługi i administracji szkoły.

Nagrodzonym osobom serdecznie gratulujemy, a wszystkim pracownikom szkoły życzymy dalszych sukcesów i zadowolenia z pracy w szkole :)

Data dodania: 2023-10-13 10:41:27
Data edycji: 2023-10-13 11:21:09