Dzień Chłopaka w SP1

30 września nie jest standardowym dniem w szkole. Wszystko dlatego, że obchodzimy wówczas Dzień Chłopaka, czyli święto cieszące się szczególną popularnością wśród młodszego pokolenia. Z tej okazji zazwyczaj dziewczynki przygotowują dla kolegów drobne upominki. Natomiast Samorząd Uczniowski przeprowadził głosowanie na „Super Chłopaka”.

A oto nasze „Super Chłopaki”: Dominik Kraska 4a, Michał Basowski 4b, Tymon Dressler 4c, Bartosz Dudarz 5a, Cezary Adamus 5b, Tymon Kowalski 5c, Szymon Lampa 6a, Maciej Zdanowski 6b, Kamil Kraska 6c, Marek Chłopecki 8a, Jakub Salomon 8b, Karol Ostrowski 8c, Piotr Gerula 8d.

GRATULUJEMY!   :)

„Super Chłopaków” udekorowano krawatami i wręczono słodki upominek.

Społeczności szkolnej został przedstawiony skład Samorządu Uczniowskiego na kadencję  2022/2023 oraz nowy opiekun SU – pani Elżbieta Stachera i Rzecznik Praw Ucznia w naszej szkole – pani Lucyna Koch, która korzystając z okoliczności, przypomniała o prawach i obowiązkach uczniów zawartych w Statucie Szkoły Podstawowej nr 1 w Niemodlinie.

Skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego:

przewodnicząca – Hanna Basowska
zastępca – Daria Wyligała
sekretarz – Anna Palak
skarbnik - Ewa Dutkiewicz
i członkowie: Julia Grela, Magdalena Romanowska, Kinga Matusik, Kajetan Konecki.

Życzymy dużo pomysłów i owocnej pracy!

Data dodania: 2022-10-02 21:25:00
Data edycji: 2022-10-24 12:51:54