Bal Wszystkich Świętych

Parafialny Bal Wszystkich Świętych przygotowany przez katechetów i księży z Niemodlina przeszedł właśnie do historii.
Wszyscy Święci balują w Niebie, a my 31 października bawiliśmy się na wielkim radosnym balu świętych, który poprowadził wspaniały wodzirej - pan Miron Jaworowski.
W imieniu organizatorów jeszcze raz serdecznie dziękuję właścicielom zamku w Niemodlinie za udostępnienie tego wyjątkowego miejsca oraz paniom Asi i Zosi za pomoc w organizacji balu. Pani Monice jesteśmy wdzięczni za wyjaśnienie jakich świętych patronów mamy w naszym kościele, pani Iwonie za muzyczną pomoc, a panu Aaronowi za nagłośnienie podczas nabożeństwa i korowodu świętych przez niemodlinski rynek.
Serdecznie dziękujemy również funkcjonariuszom policji, którzy umożliwili nam bezpieczne przejście na zamkowy dziedziniec.
Wszystkich młodych i starszych "świętych" zapraszamy za rok.
-katecheta Ewa Konowaluk
Data dodania: 2023-11-03 14:03:47