• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywnetekstyjedynki.blox.pl
Więcej informacji tutaj

 

L.p

rodzaj zajęć

sala termin prowadzący

1

Koło polonistyczne

20

Czw. 14.30 – 15.15

I. Półtorak

2

Koło historyczne /ZDW/

13

Czw. 14.25 – 15.10

Pt. 13.35 – 14.20

A. Zynder

3

Koło artystyczne

18

Śr. 14.30 – 16.00

A. Ciszewska

4

Koło dziennikarskie

18

Pt. 12.35 – 13.20/co 2 tyg./

K. Oleksa

5

Koło muzyczne

13

Pt. 14.30 -16.00

 M. Ostrowska-Matisik

6

Koło przyrodniczo-biologiczne

22

Czw. 14.30 – 16.00

M. Królikowska

7

Koło klasowe VI a

17

Czw. 13.35 – 14.20

L. Jankowska

8

Innowacja pedagogiczna
"Matematyka przez zabawę"

17

Czw. 14.25 – 15.10

L. Jankowska

K. Bywalec

9

Koło matematyczne kl. V-VI

14

Pn. 14.25 – 15.10

K. Bywalec

10

Koło matematyczne

Koło fizyczne

7

Pn. i pt  8.00 – 8.45

Czw.

K. Lasman

11

Koło j. angielskiego

21

Pn 14.25 – 15.10

A. Pestka

12

Koło turystyczne

12

Śr. 14.30 – 15.10

A. Kownacka

13

SKS /gry zespołowe/

hala

sala

Pn. 15.15 – 16.45

Czw. 13.45 – 15.00

M. Wolańska-Klapan

14

SKS /siatkówka/

hala

Pn. 15.15 – 16.45

 A. Duda

15

SKS /koszykówka/

hala

sala

hala

Pn. 15.15 – 16.45

Wt.15.15 – 16.30

Pt. 14.30 – 16.00 /co 2 tyg./

M. Kołodziej

16

SKS /tenis stołowy/

hala

Śr. 14.15 – 16.00

Czw. 15.00 – 16.00

B. Olszewska

17

Gimnastyka korekcyjna

sala

Wt. 13.45 – 15.00

M. Wolańska- Klapan

18

ZDW z j. polskiego:

kl. IV a,b,c

kl. VI a, b

kl. VII a,b,c

kl. V a, b

15

Wt. 14.25 – 15.10

Czw. 13.35 – 14.20

Czw. 14.25 – 15.10

Pn. 14.25 – 15.10

A. Chmielewska

19

ZDW z mat.:

kl. V a,b,c

kl. VI a,b

kl. VII a,b,c

14

Pn. 14.25 – 15.10

Śr. 13.35 – 14.20

Wt. 14.25 – 15.10

K. Bywalec

20

ZDW z matematyki  kl. IV

7

Pt. 13.35 – 14.20

K. Lasman- Piwko

21

ZDW z j. angielskiego kl. V b

12

Śr. 13.35 – 14.20

K. Słociak

22

Zaj. z chemii /konsultacje/

7

Śr. 14.20 – 15.05

K. Drabik

23

Zajęcia logopedyczne

G.L

według planu

F. Kempe

B. Słodkowska

 

L.p.

rodzaj zajęć

nr sali

termin

prowadzący

1

Zajęcia dydaktyczno–wyrównawcze kl. I a

11

Pt. 11.35 – 12.20

M. Kotwica

2

Zajęcia dydaktyczno–wyrównawcze kl. I b

9

Pn. 12.35 – 13.20

A. Kapusta

3

Zajęcia dydaktyczno–wyrównawcze kl. I c

8

Pt. 11.35 – 12.20

C. Kownacka

4

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. II

Kl.III a,b

Kl.III c,d

1

 Wt. 12.30 – 13.15

Pn. 11.35 – 12.20

Czw. 11.30 – 13.15

B. Kołodyńska

5

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. III d

3

Wt. 12.35 – 13.20

Czw. 12.35 – 13.20

A. Kramczyńska

6

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. III a

10

Pt. 11.35 – 12.20

G. Pauter

7

Gimnastyka korekcyjna I-III

sala zabaw

Wt. 12.35 – 13.20

Czw. 12.35 – 13.20

B. Świątek

8

Zajęcia logopedyczne

GL

Według planu

F. Kempe

KN

KN

KN

KN

9

Zabawy ruchowe kl. I c

8

Czw. 11.35 – 12.20

C. Kownacka

10

Gry planszowe kl. I b

9

Pn. 11.35 – 12.20

A. Kapusta

11

Koło Ortograficzne kl. III c

2

Pn. 11.35 – 12.20

A. Kalicińska