Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Wykaz nauczycieli w r. szk. 2020/2021

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot

1.      

ks. Zbigniew Malinowski

religia

2.      

ks. Jan Pander

religia

3.      

Ewa Konowaluk

religia

4.      

Mariusz Konowaluk

religia

5.      

Maria Kotwica

edukacja wczesnoszkolna

6.      

Alina Kapusta

edukacja wczesnoszkolna

7.      

Katarzyna Giercuszkiewicz

edukacja wczesnoszkolna

8.      

Anna Ciszewska

edukacja wczesnoszkolna

biblioteka

9.      

Agnieszka Kalicińska

edukacja wczesnoszkolna

10.   

Aneta Kramczyńska

edukacja wczesnoszkolna

11.   

Aleksandra Hajtałowicz

edukacja wczesnoszkolna

12.   

Barbara Świątek

edukacja wczesnoszkolna

13.   

Bożena Słodkowska

edukacja wczesnoszkolna

14.   

Katarzyna Oleksa

język polski

15.   

Irena Lachowska

język polski

16.   

Sylwia Gryczewska – Młynarska

język polski

17.   

Aurelia Walczuk

język polski

18.   

Anna Rawska

język angielski

19.   

Agata Pestka

język angielski

20.   

Karolina Słociak

język angielski

biblioteka

21.   

Grzegorz Budz

język niemiecki

22.   

Monika Ostrowska - Matusik

muzyka

wychowawca świetlicy

23.   

Grażyna Pauter

plastyka

wychowawca świetlicy

24.   

Anna Zynder

historia

25.   

Ewa Skura – Prajel

historia

26.   

Małgorzata Bartoszewska

biologia, przyroda

27.   

Małgorzata Królikowska

biologia

28.   

Agnieszka Kownacka

geografia, przyroda

29.   

Katarzyna Drabik

chemia

30.   

Monika Lata

fizyka, matematyka

31.   

Krystyna Lasman – Piwko

matematyka

32.   

Lucyna Koch

matematyka

33.   

Krystyna Dżaluk

matematyka

34.   

Kazimiera Bywalec

matematyka

35.   

Elżbieta Stachera

technika, informatyka

36.   

Agnieszka Duda

wychowanie fizyczne

37.   

Magdalena Gajdemska

wychowanie fizyczne

38.   

Marcin Kołodziej

wychowanie fizyczne

39.   

Olga Widera

wychowanie fizyczne

40.   

Małgorzata Wolańska – Klapan

wychowanie fizyczne

41.   

Katarzyna Bernacka

wychowanie fizyczne

42.   

Anna Białek

wychowanie fizyczne

43.   

Katarzyna Kuszman

EDB

44.   

Marta Rostkowska

pedagog szkolny, język angielski

45.   

Katarzyna Krzyżanowska

psycholog szkolny, WOS

46.   

Dorota Kożuch

logopeda szkolny

47.   

Agnieszka Tracz

biblioteka

48.   

Teresa Tarnawska

wychowawca świetlicy

49.   

Tatiana Śnieżek

wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający

50.   

Justyna Chyla

wychowawca świetlicy

51.   

Sylwia Wajda

kierownik świetlicy

52.   

Marlena Mrzygłocka

nauczyciel wspomagający

53.   

Weronika Mocko

nauczyciel wspomagający

54.   

Dagmara Sarna

nauczyciel wspomagający

55.   

Magdalena Copiak

nauczyciel wspomagający

56.   

Katarzyna Grębowiec

nauczyciel wspomagający

57.   

Franciszka Kempe

nauczyciel wspomagający

58.   

Tomasz Wajda

doradztwo zawodowe

Data dodania: 2020-08-31 10:08:50
Data edycji: 2020-08-31 10:12:55
Ilość wyświetleń: 304

Kalendarz

Osiągnięcia

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły
Przejdź

Z życia klas

Sprawdź co działo się u nas ciekawego przez ten czas
Przejdź

Dokumenty

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje oraz dokumenty
Przejdź

"Czym dziecko żyje, tego się nauczy"

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button