Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Sukcesy sportowe w I sem. 2019/2020

IGRZYSKA DZIECI

MAŁY OLIMPIJCZYK
II miejsce Finał Powiatu

  1. Czop Bartosz
  2. Cempa Patryk
  3. Dutkiewicz Maciej
  4. Wołowiec Michał
  5. Kozakiewicz Wiktor
  6. Polański Michał
  7. Brude Igor
  8. Mamczyński Filip
  9. Zaranek Krystian

TENIS STOŁOWY – DRUŻYNOWY
II miejsce Finał Powiatu

  1. Sosnowski Antoni
  2. Kołtun Szymon

UNIHOKEJ
I miejsce Półfinał Powiatu 

I miejsce Finał Powiatu 
I miejsce Półfinał Wojewódzki 
III miejsce Finał Wojewódzki

  1. Daszkiewicz Aleksandra
  2. Wolak Tamara
  3. Walków Bianka
  4. Ostrowska Emilia
  5. Cyganowska Dominika
  6.  Adamowicz Magdalena
  7. Bernacka Daria
  8. Basztabin Milena
  9. Hildebrand Maja
  10. Janik Natalia
  11. Kaszuba Wiktoria
  12. Mainka Oliwia 

III miejsce Finał Powiatu

  1. Król Jakub
  2. Kubów Jakub
  3. Wajman Jakub
  4. Bartków Jakub
  5. Klapan Jakub
  6. Dutkiewicz Rafał
  7. Litwinowicz Kacper
  8. Lupzik Piotr
  9. Nieckarz Mateusz
  10. Rynkiewicz Krzysztof 
  11. Sarna Mikołaj

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

UNIHOKEJ
I miejsce Półfinał Powiatu
I miejsce Finał Powiatu
II miejsce Półfinał Wojewódzki
II miejsce Finał Wojewódzki

  1. Grygiel Marta
  2. Molga Julia
  3. Kutrowska Martyna
  4. Kaczkowska Martyna
  5. Mamczyńska Amelia
  6. Rogala Barbara
  7. Ojrzanowska Emilia
  8. Sproch Julia
  9. Świerc Wiktoria
  10. Krawczyk Wanessa

KOSZYKÓWKA „3 X 3”
I miejsce Finał Powiatu 

I miejsce Finał Wojewódzki 

  1. Walkowicz Mateusz
  2. Czop Patryk
  3. Litwin Konrad
  4. Miklaszewski Marcin

TENIS STOŁOWY – DRUŻYNOWY
I miejsce Finał Powiatu 
II miejsce Finał Wojewódzki

  1. Adaszyński Mateusz
  2. Romanowski Paweł

I miejsce Finał Powiatu
II miejsce Finał Wojewódzki

  1. Perzyna Amelia
  2. Romanowska Magdalena

TENIS STOŁOWY – INDYWIDUALNY

  1. Adaszyński Mateusz I miejsce Finał Powiatu
  2. Romanowski Paweł IV miejsce Finał Powiatu

BIEGI PRZEŁAJOWE – INDYWIDUALNE

  1. Walków Bianka I miejsce Finał Powiatu

BIEGI PRZEŁAJOWE - DRUŻYNOWE
II miejsce Finał Powiatu 

  1. Czop Patryk 
  2. Lepianka Mateusz 
  3. Banaś Piotr
  4. Popowicz Karol 

IGRZYSKA DZIECI

DWA OGNIE
I miejsce Półfinał Powiatu

  1. Salera Maja
  2. Tubek Anna
  3. Ziętara Marta
  4. Syta Amelia
  5. Dumana Julia
  6. Grela Julia
  7. Kaputa Julia
  8. Mrowiec Nikola
  9. Basowska Hanna
  10. Adamowicz Nikola

BIEGI PRZEŁAJOWE – DRUŻYNOWE
II miejsce Finał Powiatu

  1. Bernacka Daria
  2. Walków Bianka
  3. Adamowicz Magdalena
  4. Daszkiewicz Aleksandra
  5. Śliwka Wiktoria

III miejsce Finał Powiatu

  1. Król Jakub
  2. Litwinowicz Kacper
  3. Łaszewski Kacper
  4. Dutkiewicz Rafał 
Data dodania: 2020-02-03 15:00:02
Ilość wyświetleń: 575

Kalendarz

Osiągnięcia

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły
Przejdź

Z życia klas

Sprawdź co działo się u nas ciekawego przez ten czas
Przejdź

Dokumenty

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje oraz dokumenty
Przejdź

"Czym dziecko żyje, tego się nauczy"

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button