Czcionka:

Kontrast:

KOMUNIKAT - zawieszenie zajęć stacjonarnych do 29 listopada br. dla uczniów klas I-VIII

• Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłuża się zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Oznacza to, że uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych – do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.
  • Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, będzie zorganizowane nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole.
  • Opieka w świetlicy szkolnej

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoła zapewnienia funkcjonowanie świetlicy szkolnej w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

• Konsultacje dla ósmoklasistów

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych dla uczniów klas ósmych będą zorganizowane w szkole konsultacje indywidualne lub w małych grupach, do 5 osób, z przedmiotów egzaminacyjnych /j. polski, j. angielski, matematyka/.

Krystyna Dżaluk
dyrektor szkoły

Data dodania: 2020-11-05 15:50:54

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły