• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

logo 2018

228.09.2018 r. w Naszej szkole już po raz czwarty obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nauczycielki matematyki przygotowały ciekawą rozrywkę z tej okazji. Na korytarzach zostały ustawione stoliki z kartonikami z cyferkami, a zadaniem uczestników było wylosowanie dwóch z nich i podanie poprawnego wyniku mnożenia tych liczb. Gdy uczeń podał poprawną odpowiedź mógł poczęstować się cukierkiem. Uczniowie chętnie brali udział w tej zabawie. 

Celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób.

3

Nauczyciele matematyki