• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

 • Dni Niemodlina 2013

 • Wakacje z przygodą 2015

 • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

 • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

002Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Niemodlinie w dniach 24.08. – 26.08.2018 uczestniczyli w Turnieju Gmin Partnerskich Vechelde. Trenerem grupy była pani Magdalena Gajdemska. Nasza drużyna konkurowała z drużynami z Niemiec i Finlandii, wygrywając jeden mecz z grupą niemiecką. Atrakcją wyjazdu było wspólne oglądanie meczu Bundesligi. Na zakończenie zawodów uczniowie otrzymali drobne upominki.

W czasie pobytu sportowcy mieli do dyspozycji salę gimnastyczną w Wedtlenstedt z zapleczem sanitarnym i gastronomicznym. Opiekę na miejscu zapewnili zaprzyjaźnieni szkole Waldemar Surmiak i Sebastian Stypa.
Skład drużyny:

 1. Kacper Pieniacha
 2. Mateusz Walkowicz
 3. Dominik Dura
 4. Karol Zawałka
 5. Patryk Skaza
 6. Marcin Krysiak
 7. Karol Popowicz
 8. Igor Bielecki
 9. Dominik Dąbrowicz
 10. Kamil Kretowicz
 11. Piotr Banaś

Magdalena Gajdemska