1W maju tego roku nauczyciel języka niemieckiego Pan Grzegorz Budz i nauczycielka języka angielskiego Pani Agata Pestka wspólnie podróżowali przez Niemcy i Wielką Brytanię z uczniami z klas IV – VII. Konkurs odbył się po raz pierwszy i cieszył się dużym zainteresowaniem. Językowcy, pod czujnym okiem nauczycielki plastyki Pani Grażyny Pauter, wybrali najpiękniejsze i zgodne z tematem konkursu prace. Wystawa niezwykłych dzieł uczniów została zaprezentowana na korytarzu szkolnym. Młodzi artyści otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców - Dziękujemy.

WYNIKI KONKURSU
I miejsce (ex aequo) – Patrycja Pajączek (VII b), Oliwia Litwinowicz (VII b), Oliwia Ostrowska (VII b)
II miejsce – Karolina Budnik (VII c)
III miejsce (ex aequo) – Amelia Mamczyńska (V c), Marta Grygiel (V c)