• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

1W maju tego roku nauczyciel języka niemieckiego Pan Grzegorz Budz i nauczycielka języka angielskiego Pani Agata Pestka wspólnie podróżowali przez Niemcy i Wielką Brytanię z uczniami z klas IV – VII. Konkurs odbył się po raz pierwszy i cieszył się dużym zainteresowaniem. Językowcy, pod czujnym okiem nauczycielki plastyki Pani Grażyny Pauter, wybrali najpiękniejsze i zgodne z tematem konkursu prace. Wystawa niezwykłych dzieł uczniów została zaprezentowana na korytarzu szkolnym. Młodzi artyści otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców - Dziękujemy.

WYNIKI KONKURSU
I miejsce (ex aequo) – Patrycja Pajączek (VII b), Oliwia Litwinowicz (VII b), Oliwia Ostrowska (VII b)
II miejsce – Karolina Budnik (VII c)
III miejsce (ex aequo) – Amelia Mamczyńska (V c), Marta Grygiel (V c)
Osoby wyróżnione : Julia Prochowska (VII a), Aleksandra Duda (VII b), Roksana Drzewiecka (VII a), Emilia Ojrzanowska (V c), Natalia Drzewiecka (VII a), Aleksandra Daszkiewicz (V c), Paulina Drzewiecka (VII a)

GRATULUJEMY SUKCESÓW!!!

2

Agata Pestka
Grzegorz Budz