• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

01019 lutego 2018 r. podsumowano wyniki konkursu „Writing Classics”, zorganizowanego i ufundowanego przez panią Karolinę Słociak. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci, kultywowanie nawyku czytania oraz zainteresowanie anglojęzyczną literaturą klasyczną. Prace zawierające biografię wybranego autora i jego portret, można było składać do końca I semestru. Niektórzy uczniowie dodatkowo streścili najważniejsze utwory literackie danego pisarza. Członkowie jury konkursu - panie Anna Ciszewska i Anna Rawska, wybrały cztery prace, których autorzy otrzymali dyplomy i nagrody główne. Przyznano również sześć wyróżnień.

I miejsce Mateusz Walkowicz (album o Emily Brontë)
II miejsce Jakub Skrzetuski (Emily Brontë)
III miejsce Martyna Charchut (Nathaniel Hawthorne)
III miejsce Milena Cempa (Edgar Allan Poe)

Wyróżnienia:
Zuzanna Jasinowska, Oliwia Krupińska, Nikola Strzelecka, Oliwia Włodarczyk, Łukasz Olejnik, Paweł Polański.