5Dnia 3 lutego 2018 roku w Niemodlinie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Grach Indywidualnych.
W zawodach brali udział uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Niemodlin, łącznie do turnieju zgłosiło się 30 osób.

Z Naszej Szkoły udział brali:
- Magdalena Romanowska, Aleksandra Romanowska, Amelia Biernacka, Amelia Perzyna, Wiktoria Kaszuba, Wiktoria Śliwka, Patrycja Śliwka,
- Mateusz Adaszyński, Paweł Romanowski, Błażej Knosala, Jan Knosala, Szymon Kołtun.

I miejsce w kategorii chłopców zajął Mateusz Adaszyński, który wygrał wszystkie indywidualne mecze podczas turnieju,
II miejsce w kategorii chłopców zajął Paweł Romanowski, przegrywając tylko jeden mecz,
W kategorii dziewczyn najlepiej wypadła Magdalena Romanowska zajmując IV miejsce

Gratulujemy!!!