• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywnetekstyjedynki.blox.pl
Więcej informacji tutaj

I miejsce w finale powiatu w „Halowej Piłce Nożnej Chłopców”
II miejsce w półfinale województwa w „Halowej Piłce Nożnej Chłopców”

  1. Kamil KretowiczPilka nozna ch
  2. Dominik Dąbrowicz
  3. Daniel Gerula
  4. Mateusz Walkowicz
  5. Igor Bielecki
  6. Karol Popowicz
  7. Piotr Banaś
  8. Patryk Skaza
  9. Karol Kozakiewicz
  10. Patryk Broś

II miejsce w finale powiatu w „Przełajowych Biegach Sztafetowych chłopców”

  1. Kamil Kretowiczbiegi3
  2. Dominik Dąbrowicz
  3. Karol Popowicz
  4. Marcin Krysiak
  5. Marcin Miklaszewski
  6. Patryk Czop
  7. Paweł Szynkarczyk
  8. Mateusz Lepianka

I miejsce w finale powiatu w „Unihokeju Dziewcząt”
I miejsce w półfinale województwa
IV miejsce w finale województwa w „Unihokeju Dziewcząt”

  1. Wanessa KrawczykUnihokej dz
  2. Marta Grygiel
  3. Barbara Rogala
  4. Julia Molga
  5. Ewelina Soczyńska
  6. Anna Hildebrand
  7. Oliwia Włodarczyk
  8. Aleksandra Daszkiewicz
  9. Martyna Kutrowska
  10. Nikola Strzelecka
  11. Oliwia Lakwa
  12. Milena Syta

II miejsce w finale powiatu w „Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt” – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  1. Joanna PaluszkiewiczTenis
  2. Klaudia Cichosz

III miejsce w finale powiatu w „Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców” – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  1. Jakub Paluszkiewicz
  2. tenis2Jakub Korzeniowski

III miejsce w finale powiatu w „Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt” – Igrzyska Dzieci

  1. Wiktoria Kaszuba
  2. Amelia Perzyna
  3. Magdalena Romanowska

I miejsce w finale powiatu w „Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców” – Igrzyska Dzieci

  1. Mateusz Adaszyński
  2. Błażej Konsala
  3. Paweł Romanowski

XXII „Mały Bieg Skalnika”, Gracze 21 XI 2018 r.

kat. wiekowa dziewczęta – rocznik 2009-2010

I m. – Nikola MrowiecBiegi
II m. – Anna Tubek
III m. – Magdalena Dziedzic

kat. wiekowa chłopcy – rocznik 2009-2010

I m. – Wiktor Kozakiewicz
III m. – Michał Polański

kat. wiekowa dziewczęta – rocznik 2007-2008

I m. – Bianka Walków

kat. wiekowa chłopcy – rocznik 2007-2008

I m. – Kacper Łaszewski

kat. wiekowa chłopcy – rocznik 2005-2006

I m. – Karol Popowicz 

III Niemodliński Bieg Dzieci i Młodzieży, 29 IX 2017 r.

klasy 3 – dziewczęta

II m. – Nikola Mrowiecbiegi2
III m. – Anna Tubek

klasy 3 – chłopcy

I m. – Wiktor Kozakiewicz
III m. – Szymon Pietrzak

klasy 4 – dziewczęta

I m. – Bianka Walków
II m. – Wiktoria Jędrzejczyk

klasy 5 – chłopcy

III m. – Karol Popowicz

klasy 7 – dziewczęta

I m. – Dominika Piwko
III m. – Paulina Drzewiecka

klasy 7 – chłopcy

I m. – Oskar Petka
II m. – Filip Brude