• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

Ogłoszenie

W związku z remontem mostu od dnia 14.03.2018 (środa) będzie zorganizowany dowóz do szkoły dla uczniów zamieszkałych w Wydrowicach oraz w Niemodlinie na ul. Wyzwolenia i ul. Świętojańskiej.
Godziny odjazdu autobusu:
7.45 – przystanek w Wydrowicach 
7.47 – zjazd na ul. Słoneczną
Powrót:
13.30 – przystanek przy szkole (autobus do Grodźca)
15.12 – przystanek przy szkole (autobus do Lipna)

Dyrekcja

mgr Krystyna Dżaluk - dyrektor szkoły
mgr Mariusz Konowaluk - wicedyrektor szkoły
mgr Małgorzata Królikowska - wicedyrektor szkoły

 

Edukacja
wczesnoszkolna

TubaAleksandra Hajtałowicz
Bożena Słodkowska
Barbara Świątek
Maria Kotwica
Alina Kapusta
Celina Kownacka
Aneta Kramczyńska

 

Blok
humanistyczny

Iwona Półtorak - język polski
Katarzyna Oleksa - język polski
, logopeda
Alicja Chmielewska - język polski
Małgorzata Dolak - język polski
Agata Pestka - język angielski
Anna Rawska - język angielski
Grzegorz Budz - język niemiecki, EDB
Karolina Słociak - język angielski, wychowawca świetlicy
Anna Zynder - historia
Ewa Skura-Prajel - historia, WOS
Monika Ostrowska-Matusik - muzyka, wychowawca świetlicy
Dagmara Sarna - nauczyciel wspomagający
Katarzyna Grębowiec - nauczyciel wpomagający
Katarzyna Makuch - nauczyciel wpomagający
Teresa Tarnawska - wychowawca świetlicy
Tatiana Śnieżek - wychowawca świetlicy, WDŻ
Justyna Chyla - wychowawca świetlicy
Sylwia Wajda - kierownik świetlicy

Anna Ciszewska - biblioteka, plastyka
Grażyna Pauter - plastyka, wychowawca świetlicy
Mariusz Konowaluk - religia
Ewa Konowaluk - religia
Katarzyna Kuszman - religia
Marta Rostkowska - pedagog szkolny
Marlena Mrzygłodzka - psycholog szkolny
Franciszka Kempe - logopeda
Tomasz Wajda - doradca zawodowy

 

Blok
matematyczno - przyrodniczy

Małgorzata Królikowska - przyroda, biologia
Małgorzata Bartoszewska - przyroda, biologia
Teresa Tarnawska - biologia

Krystyna Dżaluk - matematyka
Lucyna Jankowska - matematyka, zajęcia komputerowe
Kazimiera Bywalec - matematyka
Krystyna Lasman-Piwko - matematyka, fizyka
Monika Lata - matematyka, fizyka
Franciszka Kempe - geografia
Anna Zynder - geografia
Katarzyna Drabik - chemia
Elżbieta Stachera - zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe
Agnieszka Duda - wychowanie fizyczne
Małgorzata Wolańska-Klapan - wychowanie fizyczne
Marcin Kołodziej - wychowanie fizyczne
Magdalena Gajdemska  - wychowanie fizyczne
Katarzyna Bernacka  - wychowanie fizyczne
Olga Widera - wychowanie fizyczne