004W Hali OSiR odbył się Finał Powiatu w siatkówce Igrzysk Dzieci. Reprezentacja szkoły w kategorii chłopców zajęła 1 miejsce pewnie pokonując PSP1 Ozimek PSP Łubniany oraz PSP Zimnice Wielkie. Tym samy zapewniamy sobie wejście do 1/2 Finału Województwa, który odbędzie się 21.03 W Kędzierzynie Koźlu. Chłopcy wystąpili w składzie: Patryk Czop, Mateusz Walkowicz, Marcin Miklaszewski, Kacper Pieniacha, Igor Jarocki, Łukasz Chodaniecki, Daniel Gerula, Kacper Janowski, Piotr Banaś oraz Karol Popowicz.

Dziewczęta zajęły II miejsce, drużyna wystąpiła w składzie: Marta Grygiel, Martyna Kutrowska, Aleksandra Daszkiewicz, Julia Molga, Emilia Ojrzanowska, Barbara Rogala, Amelia Mamczyńska, Tamara Wolak, Martyna Kaczkowska, Julia Sproch.