• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

004W Hali OSiR odbył się Finał Powiatu w siatkówce Igrzysk Dzieci. Reprezentacja szkoły w kategorii chłopców zajęła 1 miejsce pewnie pokonując PSP1 Ozimek PSP Łubniany oraz PSP Zimnice Wielkie. Tym samy zapewniamy sobie wejście do 1/2 Finału Województwa, który odbędzie się 21.03 W Kędzierzynie Koźlu. Chłopcy wystąpili w składzie: Patryk Czop, Mateusz Walkowicz, Marcin Miklaszewski, Kacper Pieniacha, Igor Jarocki, Łukasz Chodaniecki, Daniel Gerula, Kacper Janowski, Piotr Banaś oraz Karol Popowicz.

Dziewczęta zajęły II miejsce, drużyna wystąpiła w składzie: Marta Grygiel, Martyna Kutrowska, Aleksandra Daszkiewicz, Julia Molga, Emilia Ojrzanowska, Barbara Rogala, Amelia Mamczyńska, Tamara Wolak, Martyna Kaczkowska, Julia Sproch.