II Charytatywny Bieg Zajączków

My małe, prześliczne i słodkie zajączki chcemy ogłosić, że:

• 4 kwietnia 2023r. o godzinie 10.00 odbędzie się II Charytatywny Bieg Zajączków.
  • Aby wziąć w nim udział nie trzeba szybko biegać, całą trasę można przejść. Trzeba czuć chęć pomagania innym i posiadać jeden z wielkanocnych atrybutów. Może to być np.: cały strój zajączka albo tylko jego ogonek lub uszka.
  • Zapisać się na bieg można pobierając zgodę od p. Moniki Laty (sala nr 7).
  • Po podpisaniu zgody przez rodziców, należy ją do 3 kwietnia oddać p. Monice Lacie wraz z wpisowym na bieg w postaci środków czystości (np.: mydła, szampony, pasty do zębów, płyny i proszki do prania, dezodoranty, chusteczki, itp.) lub artykułów szkolnych (np.: kredki, plasteliny, zeszyty, długopisy, pisaki, itp.), które przekazane zostaną podopiecznym Domu Dziecka w Skorogoszczy.
  • Nagrodą za ukończony bieg będzie satysfakcja, z tego że zrobiło się coś dla innych oraz unikalny talon na „niepytanie” z dowolnie wybranego przedmiotu.
  • Nad prawidłowym przebiegiem biegu Zajączków czuwać będzie p. Monika Lata, wolontariusze Szkolnego Koła Caritas i Samorząd Uczniowski.
Data dodania: 2023-03-28 21:39:29
Data edycji: 2023-03-28 21:42:09