• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

00329 i 30 marca wolontariusze z naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską zbiórkę żywności Caritas „Tak, pomagam!”. Zbiórka została przeprowadzona w sklepie PoloMarket. Wolontariusze zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia. Łącznie udało nam się zebrać prawie 190 kg żywności. Przygotowane paczki trafią przed świętami do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej z gminy Niemodlin. Ogrom darów i wielkie serce wielu ludzi przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, dziękujemy młodym wolontariuszom za poświęcony wolny czas, a darczyńcom za wrażliwe serca.

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas