• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

003Amelia Kałwa (VIIIa) i Wojciech Krysiak (VIIIc), uczniowie Pani Agaty Pestki, zostali finalistami Konkursu Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół zorganizowanego przez Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Opolu. Poziom tegorocznego konkursu, którego finał odbył się 26.03.2019 r., był bardzo wysoki. Uczniowie rozwiązywali testy sprawdzające znajomość materiału językowego zawartego w programie nauczania języka angielskiego w szkole podstawowej i w gimnazjum, a nawet w pierwszej klasie szkoły ponadgimnazjalnej (w zakresie słowotwórstwa i transformacji gramatycznych).

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!