Animacja Klaudii Paczek w ramach projektu edukacyjnego. Temat: ''Losy osoby, która pokonała życiowe bariery''

Zdalna nauka jest trudna, ale daje duże możliwości, rozwija kreatywność uczniów. Prezentujemy pracę Klaudii Paczek, którą wykonała w ramach projektu z języka polskiego przeprowadzonego przez panią Sylwię Gryczewską-Młynarską. Uczennica klasy 7, stworzyła animację inspirowaną losami osoby, która pokonała życiowe bariery.

Nick Wujicic - urodził się bez rąk i nóg. Mimo swojej niepełnosprawności podróżuje po całym świecie, motywuje do pozytywnego myślenia, a dzięki charyzmie porywa tłumy podczas swoich wystąpień. Pisze książki, nagrywa filmy na YouTube, motywuje innych – jeździ na deskorolce, pływa, surfuje, gra w golfa i spełnia swoje marzenia.

BRAWO Klaudia!
Poniżej link do animacji:
Data dodania: 2021-05-08 15:04:25
Data edycji: 2021-05-08 16:07:22