Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2020/21

Wyniki Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2020/21

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, rodzicom oraz nauczycielom przygotowującym naszych reprezentantów do konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych.

WOJEWÓDZKIE KONKUSY PRZEDMIOTOWE – II etap – eliminacje gminne

 

  • Konkurs Polonistyczny                                                                                                                                                                                                           I m. Julia Molga kl. VIIIc   >>> awans do finału wojewódzkiego 
  • Konkurs Języka Angielskiego                                                                                                                                                                                                 I m. Julia Molga kl. VIIIc   >>> awans do finału wojewódzkiego                                                                                                          III m. Monika Bober  kl. VIIa       
  • Konkurs Historyczny                                                                                                                                                                                                              II m. Aleksandra Palak  kl. VIIIb   >>> awans do finału wojewódzkiego  
  • Konkurs Matematyczny                                                                                                                                                                                                           I m. Franciszek Dzialuk kl. VIIIb      
  • Konkurs Biologiczny                                                                                                                                                                                                                  I m. Jan Rybicki kl. VIIa      
  • Konkurs Geograficzny                                                                                                                                                                                                             I m. Jan Rybicki kl. VIIa                                                                                                                                                                                II m. Aleksandra Palak kl. VIIIb    
  • Konkurs Języka Niemieckiego                                                                                                                                                                                              I m. Hanna Herman kl. VIb 
  •  Konkurs Wiedzy Religijnej ŻAK                                                                                                                                                                                              I m. Oliwia Mainka kl. VIId   >>> awans do etapu rejonowego                                                                                                                                            
  • KONKURS PLASTYCZNY „MAŁY KARPIK”

Grand Prix Patrycja Śliwka kl.6d

   # kat. kl. 0-IV

II m. Szymon Lasman kl.4c

Nagroda KOWR:

III m. Magdalena Dziedzic kl. 4a

   # kat. kl. V-VI

I m. Amelia Perzyna kl.6d

II m. Julia Kuszman kl. 6d

Nagroda KOWR:

I m. Wiktoria Śliwka kl. 6d

II m. Joanna Szewczyk kl. 5

   # Wyróżnienie: Julia Grela kl. 6d       

  • KONKURS RECYTATORSKI  wierszy Agnieszki Osieckiej                                                                                                                           I m. Magdalena Dziedzic kl.4a /kategoria klas 4-6/
Data dodania: 2020-02-03 15:01:15
Data edycji: 2021-02-10 23:26:46
Ilość wyświetleń: 1280

Kalendarz

OSIĄGNIĘCIA

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły
Przejdź

Z życia klas

Sprawdź co działo się u nas ciekawego przez ten czas
Przejdź

Dokumenty

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje oraz dokumenty
Przejdź

"Czym dziecko żyje, tego się nauczy"

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej