Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu na koniec I sem. 2020/21

Uczniowie wyróżnieni  w nauce i  zachowaniu na koniec I sem. 2020/21

KLASA 4A


Dziedzic Magdalena

Juźków Michał

Lampa Szymon

Sosnowski Marcel

Grębowiec Mateusz

Grzanka Marcel

Baranowski Tymon

Oleksa Oliwia

KLASA 4B

 

Dzikowski Mikołaj

Drabik Zofia

Palak Jan

Romanowska Aleksandra

Zdanowski Maciej

Czukiewski Szymon

Drabik Hanna

Kasprzak Zofia

Syta Amelia

Kucharczyk Anna

Wójcik Szymon

Janus Julia

Biniaszczyk Dominik

Korzeniewicz Dominika

Jeleń Mateusz

Janusz Maya

Bieniek Wiktoria

Wosik Paulina

 

KLASA 4C

 

Nowicki Bartłomiej
Bohatczuk Wojciech
Lasman Szymon
Adamska Lena
Dragańczyk Szymon
Gut Julian
Urzędowska Oliwia
Krupiński Jakub
Bartków Konrad
Dziatkowiak Oskar
Krause Bartosz
Tracz Zuzanna
Kraska Kamil

 

KLASA 5

 

Piotr Popowicz
Joanna Szewczyk 
Jonasz Teodorowicz
Ada Majewska
Ryan Deeves
Igor Brude
Szymon Grządziel

 

KLASA 6A

 

Lelek Tymoteusz
Romanowska Magdalena
Kasprzak Julia
Drapała Julia
Petka Marcel
Kuś Kornelia

 

KLASA 6B

 

Basowska Hanna
Wąchała Zofia
Misztal Julia
Kalicińska Alicja
Hatala Zuzanna
Komar Maksym
Mendak Karol
Pietrzak Szymon
Dzialuk Zofia
Wyligała Daria
Prajel Maja
Salamon Jakub
Cybulska Daria

 

KLASA 6C

 

Juszczyszyn Michał
Matusik Kinga
Surma Michalina
Syguła Jan
Konecki Kajetan
Walkowicz Patrycja
Zalewska Milena
Sikorski Kacper 

 

KLASA 6D

 

Wołowiec Michał
Ciszewska Nina
Zbroja Igor
Grela Julia
Jarocki Maciej
Biernacka Amelia 
Pieniacha Urszula
Cichosz Kamil
Perzyna Amelia
Kapusta Patryk
Ziętara Marta
Śliwka Wiktoria

 

KLASA 7A

 

Łukasz Szafraniec
Jan Rybicki
Szymon Kołtun
Jakub Otręba
Paweł Kaliński
 Monika Bober
Tomasz Dobosz
Kacper Kaczkowski
Klaudia Paczek

 

KLASA 7B

 

Sosnowski Antoni

 

KLASA 7C

 

Zawałka Anna
Kraska Natalia
Krupa Milena
Smolińska Hanna
Bezdziel Nikola

 

KLASA 7D

 

Nieckarz Mateusz

Bernacka Daria

Klapan Jakub

Litwinowicz Kacper

Sarna Mikołaj

Dresler Tomasz

Janik Natalia

Kochanek Przemysław

Cygoń Bruno

Hildebrand Maja

Mainka Oliwia

Łaszewski Kacper

Wajman Jakub

Bartków Jakub

Kaszuba Wiktoria

 

KLASA 8A

 

Bieniek Kasandra

Bohatczuk Hanna

 

KLASA 8B

 

Kaczkowski Wiktor

Dzialuk Franciszek

Romanowski Paweł

Walczuk Milena

Palak Aleksandra

Popowicz Karol

Grębowiec Szymon

Rybicki Jakub

 

KLASA 8C

 

Pieniacha Kacper

Jarocki Igor

Molga Julia

Daszkiewicz Aleksandra

Kaczkowska Martyna

Adaszyński Mateusz

Litwin Konrad

Miklaszewski Marcin

 

 

 Wszystkim wyróżnionym osobom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  

Data dodania: 2020-02-03 15:01:56
Data edycji: 2021-02-10 23:31:40
Ilość wyświetleń: 1603

Kalendarz

OSIĄGNIĘCIA

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły
Przejdź

Z życia klas

Sprawdź co działo się u nas ciekawego przez ten czas
Przejdź

Dokumenty

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje oraz dokumenty
Przejdź

"Czym dziecko żyje, tego się nauczy"

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej