''Tak. Pomagam'' - ogólnopolska zbiórka żywności - 3 grudnia 2021r..

Zbiórka żywności Caritas „Tak, pomagam!”

3 grudnia 2021 roku 26 wolontariuszy z naszej szkoły włączyło się w ogólnopolską zbiórkę żywności Caritas „Tak, pomagam!”. Zbiórka została przeprowadzona w niemodlińskiej „Biedronce”. Wolontariusze zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia m.in.: olej, mąkę, cukier, makaron, kaszę, ryż, płatki kukurydziane, dżemy, mleko, herbatę, słodycze oraz konserwy mięsne i rybne.

Łącznie zebrano ponad 303 kg żywności!

Przygotowane paczki trafią przed świętami do rodzin oraz seniorów z gminy Niemodlin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Serdecznie dziękujemy „Biedronce” za wyrażenie zgody na przeprowadzenie akcji na terenie sklepu. Ogrom darów i wielkie serce wielu ludzi przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy młodym wolontariuszom za poświęcony wolny czas, a  darczyńcom za wrażliwe serca.

Wolontariusze:

Natalia Kraska, Anna Zawałka, Milena Krupa, Alina Kultys, Hanna Basowska, Bianka Walków, Kacper Łaszewski, Patrycja Śliwka, Wiktoria Śliwka, Julia Kuszman, Nina Ciszewska, Michalina Surma, Jakub Klapan, Kacper Litwinowicz, Piotr Lupzik, Jakub Wajman, Ewa Dutkiewicz, Julia Kasprzak, Anna Palak, Zofia Wąchała, Julia Grela, Kinga Matusik, Jakub Dębiński, Maciej Jarocki, Kamil Cichosz, Mikołaj Rutowicz, Maja Hildebrand.

Opiekunowie:

Ewa Konowaluk, Mariusz Konowaluk, Małgorzata Wolańska-Klapan, Katarzyna Oleksa, Justyna Chyla, Dagmara Sarna i Monika Ostrowska-Matusik.

Data dodania: 2021-12-09 09:56:57
Data edycji: 2021-12-11 16:19:59