Czcionka:

Kontrast:

SZKOLNE JASEŁKA

20 grudnia w naszej szkole odbyło się piękne widowisko. Dzięki przedstawieniu jakie przygotowali uczniowie klasy 8a, 7b , 4 i 6b oraz zespołowi muzycznemu mogliśmy poczuć nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Młodzi aktorzy przypomnieli najważniejsze wartości jakimi powinniśmy się kierować w tym szczególnym czasie. Nad całością jasełek czuwały panie Ewa Konowaluk, Lucyna Koch, Monika Ostrowska- Matusik, Katarzyna Drabik oraz Katarzyna Krzyżanowska.

Swoją obecnością zaszczycili nas: burmistrz Niemodlina pani Dorota Koncewicz, ksiądz Damian Sładek oraz wiceprzewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Zaremba. Gratulujemy wykonawcom, dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu pięknych strojów i życzymy wszystkim radosnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie bliskich osób.

Ewa Konowaluk

Data dodania: 2020-01-06 15:04:30
Data edycji: 2020-02-03 15:09:00

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły