Medal Komisji Edukacji Narodowej :)

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami.

Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”

Janusz Korczak

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to szczególny dzień w roku, w którym okazujemy dowody wdzięczności wszystkim osobom dbającym o wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia. Wspaniałą nagrodą za trud pracy nauczyciela jest radość dziecka ze zdobytych umiejętności i słowa wdzięczności. Każdy pedagog dziś otrzymał ogrom życzeń, uśmiechów i kwiatów.

Miło jest nam poinformować, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr1 im. Janusza Korczaka w Niemodlinie Pani Krystyna Dżaluk z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty odebrała Medal Komisji Edukacji Narodowej.

Wspomniana nagroda została przyznana przez Ministra Edukacji w 2020r., ale z powodów pandemii uroczystość wręczenia odbyła się dnia 21 września 2021 r., Ta  zaszczytna odznaka wręczana jest  za zasługi dla oświaty i wychowania.

Pani Krystyna Dżaluk została wyróżniona za długoletnią wzorową działalność dydaktyczno-wychowawczą,  za liczne inicjatywy związane z udoskonalaniem metod nauczania i rozwoju uczniów.

Cała Społeczność Szkolna składa serdeczne gratulacje oraz życzy dużo satysfakcji z wykonywanej pracy i wielu sukcesów zawodowych.

Data dodania: 2021-10-15 07:08:36
Data edycji: 2021-10-15 13:23:42