Czcionka:

Kontrast:

Materiały dla uczniów

Poniżej znajdują się wybrane materiały dla uczniów na czas zdalnego nauczania. Proszę również systematycznie sprawdzać wiadomości i zakładkę "zadanie domowe" w dzienniku elektronicznym.

Wiele ciekawych propozycji znajduje się również na Facebooku szkolnym --> Facebook SP1 Niemodlin

Ponadto zachęcamy uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty do rozwiązywania zestawów powtórkowych z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego dostępnych na stronie Cenralnej Komisji Egzaminacyjnej. Codziennie w dni powszednie od 16 do 25 marca o godz. 9.00 dostępne będą kolejne zestawy, a ok. godz. 15.00 udostępnione zostaną rozwiązania.
Wystarczy kliknąć i rozwiązywać: https://www.cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/materialy-dodatkowe/zestawy-zadan-powtorkowych/

Data dodania: 2020-03-15 15:49:09
Data edycji: 2020-05-04 13:03:20

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły