Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

mgr Krystyna Dżaluk - dyrektor szkoły

mgr Mariusz Konowaluk - wicedyrektor szkoły

mgr Małgorzata Królikowska - wicedyrektor szkoły

 

Edukacja
wczesnoszkolna

Maria Kotwica

Alina Kapusta

Anna Ciszewska

Agnieszka Kalicińska 

Aneta Kramczyńska

Aleksandra Hajtałowicz

Barbara Świątek

 Celina Kownacka

 Katarzyna Giercuszkiewicz

Bożena Słodkowska 

Blok
humanistyczny

 Gryczewska-Młynarska Sylwia - język polski, historia
Katarzyna Oleksa - język polski, 
Aurelia Walczuk - język polski
Irena Lachowska - język polski                                                                                                                                                                                 Agata Pestka - język angielski
Anna Rawska - język angielski                                                                                                                                                                         
Karolina Słociak - język angielski                                                                                                                                                                    Grzegorz Budz - język niemiecki, EDB                                                                                                                                                                             Justyna Thoma-Kaloch - niemiecki
Anna Zynder - historia, WDŻ
Ewa Skura-Prajel - historia, WOS
Monika Ostrowska-Matusik - muzyka, 
Grażyna Pauter - plastyka, 
ks. Zbigniew Malinowski - religia                                                                                                                                                                               ks. Robert Skornia  - religia                                                                                                                                                                                   Mariusz Konowaluk - religia, WDŻ
Ewa Konowaluk - religia                                                                                                                                                                                       Milena Piekut -WOS                                                                                                                                                                                                 Maria Kotwica -WDŻ                                                                                                                                                                                             Tatiana Śnieżek - WDŻ                                                                                                                                                                                                Iwona Półtorak - język polski                                                                                                                                                                                 Alicja Chmielewska-Lasota - język polski  

 

Blok
matematyczno - przyrodniczy

Małgorzata Królikowska - przyroda, biologia
Małgorzata Bartoszewska - przyroda, biologia
Krystyna Dżaluk - matematyka
Lucyna Koch - matematyka
Krystyna Lasman-Piwko - matematyka
Monika Lata - matematyka, fizyka
Agnieszka Kownacka - geografia, przyroda
Katarzyna Drabik - chemia                                                                                                                                                                                      Agnieszka Rybicka - chemia                                                                                                                                                                                    Elżbieta Stachera - technika, informatyka
Agnieszka Duda - wychowanie fizyczne
Małgorzata Wolańska-Klapan - wychowanie fizyczne
Marcin Kołodziej - wychowanie fizyczne
Magdalena Gajdemska  - wychowanie fizyczne
Olga Widera - wychowanie fizyczne                                                                                                                                                                           Anna Białek - wychowanie fizyczne

 

 Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

 Justyna Chyla - pedagog                                                                                                                                                                               Katarzyna Krzyżanowska - psycholog                                                                                                                                                               Franciszka Kempe - logopeda                                                                                                                                                                                  Katarzyna Lechowicz- nauczyciel wspomagający                                                                                                                                                        Dagmara Sarna - nauczyciel wspomagający
Katarzyna Grębowiec - nauczyciel wpomagający
Monika- Ostrowska Matusik - nauczyciel wpomagający
Weronika Mocko - nauczyciel wpomagający                                                                                                                                                  Marlena Charczuk - nauczyciel wspomagający                   
                                                                                                                                          Ewa Konowaluk -nauczyciel wspomagający                                                                                                                                             Magdalena Copiak - nauczyciel wspomagający                                                                                                                                             Tomasz Wajda - doradca zawodowy                                                                                                                                                                           Marta Rostkowska

 

Świetlica

Sylwia Wajda - kierownik świetlicy                                                                                                                                                                           
Teresa Tarnawska - wychowawca świetlicy
Tatiana Śnieżek - wychowawca świetlicy
 Grażyna Pauter - wychowawca świetlicy                                                                                                                                                          
            Anna Białek - wychowawca świetlicy                                                                                                                                                                      Olga Widera - wychowawca świetlicy

Biblioteka 

Agnieszka Tracz - biblioteka                                                                                                                                                                                   Anna Ciszewska - biblioteka                                                                                                                                                                            

 

 

Data dodania: 2019-09-30 10:37:38
Data edycji: 2021-09-02 13:39:08
Ilość wyświetleń: 3209

Kalendarz

OSIĄGNIĘCIA

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły
Przejdź

Z życia klas

Sprawdź co działo się u nas ciekawego przez ten czas
Przejdź

Dokumenty

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje oraz dokumenty
Przejdź

"Czym dziecko żyje, tego się nauczy"

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej