Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

mgr Krystyna Dżaluk - dyrektor szkoły

mgr Mariusz Konowaluk - wicedyrektor szkoły

mgr Małgorzata Królikowska - wicedyrektor szkoły

 

Edukacja
wczesnoszkolna

Maria Kotwica

Alina Kapusta

Katarzyna Giercuszkiewicz

Anna Ciszewska

Agnieszka Kalicińska 

Aneta Kramczyńska

Aleksandra Hajtałowicz

Barbara Świątek

Bożena Słodkowska     

 Celina Kownacka

 

Blok
humanistyczny

 Gryczewska-Młynarska Sylwia - język polski
Katarzyna Oleksa - język polski, 
Aurelia Walczuk - język polski
Irena Lachowska - język polski                                                                                                                                                                                 Agata Pestka - język angielski
Anna Rawska - język angielski
Marta Rostkowska -  język angielski                                                                                                                                                                         
Karolina Słociak - język angielski,                                                                                                                                                                 Grzegorz Budz - język niemiecki,
Anna Zynder - historia, WDŻ
Ewa Skura-Prajel - historia, 
Monika Ostrowska-Matusik - muzyka, 
Grażyna Pauter - plastyka, 
ks. Zbigniew Malinowski - religia                                                                                                                                                                             ks. Jan Pander  - religia                                                                                                                                                                                   Mariusz Konowaluk - religia
Ewa Konowaluk - religia    
Katarzyna Kuszman - EDB
Katarzyna Krzyżanowska - WOS                                                                                                                                                                               Iwona Półtorak - język polski                                                                                                                                                                               Alicja Chmielewska - język polski  

 

Blok
matematyczno - przyrodniczy

Małgorzata Królikowska - biologia
Małgorzata Bartoszewska - przyroda, biologia
Krystyna Dżaluk - matematyka
Lucyna Koch - matematyka, informatyka
Krystyna Lasman-Piwko - matematyka
Monika Lata - matematyka, fizyka
Agnieszka Kownacka - geografia, przyroda
Katarzyna Drabik - chemia
Elżbieta Stachera - technika, informatyka
Agnieszka Duda - wychowanie fizyczne
Małgorzata Wolańska-Klapan - wychowanie fizyczne
Marcin Kołodziej - wychowanie fizyczne
Magdalena Gajdemska  - wychowanie fizyczne
Katarzyna Bernacka  - wychowanie fizyczne
Olga Widera - wychowanie fizyczne                                                                                                                                                                           Anna Białek - wychowanie fizyczne

 

 Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Marta Rostkowska - pedagog                                                                                                                                                                            Katarzyna Krzyżanowska - psycholog                                                                                                                                                               Dorota Kożuch - logopeda                                                                                                                                                                             Dagmara Sarna - nauczyciel wspomagający
Katarzyna Grębowiec - nauczyciel wpomagający
Katarzyna Giercuszkiewicz - nauczyciel wpomagający
Weronika Mocko - nauczyciel wpomagający                                                                                                                                                  Marlena Mrzygłocka - nauczyciel wspomagający                                                                                                                                             Tatiana Śnieżek -nauczyciel wspomagający                                                                                                                                            Magdalena Copiak - nauczyciel wspomagający                                                                                                                                           Tomasz Wajda - doradca zawodowy

Świetlica

Sylwia Wajda - kierownik świetlicy                                                                                                                                                                           
Teresa Tarnawska - wychowawca świetlicy
Tatiana Śnieżek - wychowawca świetlicy
Monika Matusik - wychowawca świetlicy                                                                                                                                                            Grażyna Pauter - wychowawca świetlicy                                                                                                                                                       Justyna Chyla - wychowawca świetlicy                                                                                                                                                            Anna Białek - wychowawca świetlicy

Biblioteka 

Agnieszka Tracz - biblioteka                                                                                                                                                                                 Anna Ciszewska - biblioteka                                                                                                                                                                           Karolina Słociak - biblioteka

Data dodania: 2019-09-30 10:37:38
Data edycji: 2021-01-25 14:26:31
Ilość wyświetleń: 2506

Kalendarz

OSIĄGNIĘCIA

Osiągnięcia naszych uczniów oraz absolwentów szkoły
Przejdź

Z życia klas

Sprawdź co działo się u nas ciekawego przez ten czas
Przejdź

Dokumenty

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje oraz dokumenty
Przejdź

"Czym dziecko żyje, tego się nauczy"

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej