''JEDYNKA'' NIEMODLIN KOLEJNY RAZ NA PODIUM :)

Po wygranych eliminacjach gminnych w wędkarstwie spławikowym na zalewie Ścinawy, drużyna z naszej szkoły pod opieką panów Łukasza Pałasza i Mateusza Mirowskiego z Koła PZW w Niemodlinie udała się do Opola na zawody przy Kanale Ulgi. W dniu 12 czerwca 2021r. organizowane były XV Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym. Tradycją staje się zdobywanie pierwszego miejsca drużyny z naszej szkoły.
Złoto wywalczyli: Oliwer Pałasz kl. VII b, Piotr Banaś kl. VIII a oraz Szymon Grządziel z klasy V. Warto dodać, że w kategorii Igrzysk indywidualnie Oliwer P. miał II miejsce a Szymon G. III. Gratulujemy i życzymy sukcesów, a panom z Koła Niemodlin dziękujemy za patronat nad naszym narybkiem.
Data dodania: 2021-06-22 00:19:33
Data edycji: 2021-06-22 00:21:30