W nagrodę za całoroczną pracę w sklepiku szkolnym nasi uczniowie pojechali do Energylandii w Zatorze. Wycieczka została dofinansowania w 80% ze środków Szkolnego Koła Przedsiębiorczości.

Franciszka Kempe
Marta Rostkowska

Dnia 15 czerwca podczas Dnia Szalonych Piżam rozstrzygnięto konkurs na Najbardziej Szaloną Klasę w szkole.

I miejsce - klasa Ib, IIIb i IIIc
II miejsce - IIId
III miejsce - IIIa i IVd

Gratulujemy!!!

Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców.

Szkolne Koło Caritas
Samorząd i Samorządzik Uczniowski

1W maju tego roku nauczyciel języka niemieckiego Pan Grzegorz Budz i nauczycielka języka angielskiego Pani Agata Pestka wspólnie podróżowali przez Niemcy i Wielką Brytanię z uczniami z klas IV – VII. Konkurs odbył się po raz pierwszy i cieszył się dużym zainteresowaniem. Językowcy, pod czujnym okiem nauczycielki plastyki Pani Grażyny Pauter, wybrali najpiękniejsze i zgodne z tematem konkursu prace. Wystawa niezwykłych dzieł uczniów została zaprezentowana na korytarzu szkolnym. Młodzi artyści otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców - Dziękujemy.

W dniu 19 czerwca klasa 1b otrzymała nagrodę w konkursie na najbardziej szaloną klasę w szkole. Uczniowie bardzo starali się podczas każdego etapu konkursu dopracowywali swoje fryzury i stroje. Dumni ze zwycięstwa nagrodę przeznaczyli na pizzę.

012W dniu 14 czerwca 2018r. klasa 1b wybrała się na lekcję historii do Książęcego Zamku w Niemodlinie. U wrót zamku czekała na nas szlachcianka ubrana w piękną żółtą suknie z wiankiem na głowie. Przywitała nas przy figurach mostu zamkowego i zabrała w podróż w czasie. Zwiedzaliśmy ogród zamkowy, przedzamcze, budynek bramny. Następnie udaliśmy się do Zamku Głównego gdzie poznaliśmy historię przyziemia, zwiedziliśmy salę tortur, salę balową, kaplicę oraz krypty zamkowe. Uczniowie podczas zwiedzania sali balowej mieli okazję poczuć się jak na balu. Tańczyli i śpiewali w rytmie muzyki. Ogromne wrażenie wywarła na dzieciach Bursztynowa Komnata i Legenda o Białej Damie. Uczniowie bardzo miło wspominają ten dzień.

I miejsce  Mateusz Jeleń kl. Ib
II miejsce Piotr Popowicz kl. II