Szanowni Państwo

Rada Rodziców informuje, iż składka na Komitet Rodzicielski w roku szkolnym 2017/2018 wynosi 40,00 złotych (za kolejne dziecko rodzic zwolniony jest z opłat). Składkę można wpłacać w sekretariacie Szkoły, u wychowawcy lub przelewem na rachunek bankowy Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Niemodlinie: 92 8890 1079 0009 3927 4006 0001 z dopiskiem „Składka na Komitet Rodzicielski, imię i nazwisko”. Gorąco liczymy na Państwa wsparcie.

Dziękujemy - Rada Rodziców

Plakat Slodkie Powitanie Wiosny

Plakat wypieki sp1

"6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie. "

mikolaj

MikołajI tak też było we wtorek w naszej szkole. Od rana panował w niej świąteczny nastrój i gorączkowo wyczekiwano odwiedzin Mikołaja. Brak śniegu nie przeszkodził Świętemu i od drugiej godziny lekcyjnej na korytarzach szkolnych słychać było donośny dźwięk dzwonka i charakterystyczne zawołanie: „Ho, ho, ho”.

To Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Aniołkiem odwiedzał dzieci w klasach i wręczał im słodkie upominki oraz prosił, aby wszyscy zawsze byli grzeczni, posłuszni rodzicom i pilnie się uczyli przez cały rok. Uczniowie naszej szkoły, aby godnie przyjąć gościa, założyli czerwone mikołajowe czapki, a w podziękowaniu za odwiedziny i podarek śpiewali piosenki lub recytowali wiersze. Radości nie było końca. Cieszyli się wszyscy – i mali i duzi.