• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

cyfrowobezpieczni

W roku szkolnym 2016/2017 realizowaliśmy projekt Cyfrowobezpieczni.pl, projekt miał na celu podniesienie poziomu wiedzy i kompetencji uczniów, nauczycieli i rodziców w zakresie bezpiecznego korzystania z zasobów internetu. W związku z zakończeniem programu prosimy rodziców naszych uczniów o wypełnienie ankiety. Badanie jest w pełni anonimowe i ma charakter ogólnopolski.

KLASY I-III: https://rodzice1-3.webankieta.pl/

KLASY IV-VI: https://www.webankieta.pl/ankieta/240899/badania-kompetencji-wiedzy-i-postaw-zwiazanych-z-profilaktyka-e-zagrozen-rodzice-4-6-sp.html

cyfrowobezpieczniW bieżącym roku szkolnym Szkoła Podstawowa nr 1 przystąpiła do projektu Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa. Jest to ogólnopolski projekt współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, którego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa korzystania przez uczniów z technologii cyfrowych.

cyfrowobezpieczni

Nasza Szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie „Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”. Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji uczniów, nauczycieli i rodziców w zakresie bezpiecznego korzystania z zasobów cyberprzestrzeni oraz przeciwdziałania sytuacjom zagrożenia na tym polu w życiu codziennym i szkole. Ważnym celem będzie również podejmowanie działań profilaktycznych i zachęcanie uczniów do odpowiedzialnej aktywności w sieci.

Pierwszym etapem projektu jest diagnoza, dlatego prosimy rodziców uczniów o wypełnienie ankiet, które pomogą zdiagnozować problemy bezpieczeństwa w sieci.

Ankieta dla rodziców uczniów klas I-III

Ankieta dla rodziców uczniów klas IV-VI