Dnia 13.03 reprezentacja Szkoły SP1 a zarazem uczestnicy programu "SMOK" odnieśli wielki sukces broniąc tytułu Mistrza Województwa. Zdobywamy drugi raz w historii szkoły złoty medal!!!

Skład zespołu:
Patryk Czop, Kacper Pieniacha, Łukasz Chodaniecki, Igor Jarocki, Marcin Miklaszewski, Piotr Lupzik, Kacper Litwinowicz, Jakub Król, Kacper Makarewicz, Mateusz Walkowicz, Jakub Bartków, Ryszard Przybylski

001Nasz uczeń Bartosz Szklarski a zarazem zawodnik Klubu UKS Jedynka Niemodlin oraz złoty medalista w zawodach szkolnych w koszykówce chłopców z roku ubiegłego uzyskał powołanie od Polskiego Związku Koszykówki do szerokiej Kadry Polski U14M.

Bartek został powołany jako jedyny reprezentant z naszego województwa. Pierwsza akcja szkoleniowa rozpoczyna się 29.07-07.08 we Władysławowie, gdzie nasz uczeń będzie walczył o ścisłą kadrę wraz z 64 innymi zawodnikami z całego kraju. Gratulacje dla Bartka oraz jego rodziców. Trzymamy kciuki i POWODZENIA!!!!

001Dnia 14.03 w Cisku odbył się Finał Województwa w Tenisie Stołowym - indywidualnym Igrzysk Dzieci. Nasi reprezentanci jak zawsze zaprezentowali się wzorowo! W kategorii dziewcząt Magdalena Romanowska klasa IV dzielnie walcząc ze swoimi starszymi rywalkami ostatecznie zajęła 5 miejsce. W kategorii chłopców Paweł Romanowski zajął 9 lokatę, a Mateusz Adaszyński uplasował się na ostatnim miejscu podium, stając się brązowym medalistą Igrzysk Dzieci!!!!

Gratulujemy wspaniałej postawy!!!!

004W Hali OSiR odbył się Finał Powiatu w siatkówce Igrzysk Dzieci. Reprezentacja szkoły w kategorii chłopców zajęła 1 miejsce pewnie pokonując PSP1 Ozimek PSP Łubniany oraz PSP Zimnice Wielkie. Tym samy zapewniamy sobie wejście do 1/2 Finału Województwa, który odbędzie się 21.03 W Kędzierzynie Koźlu. Chłopcy wystąpili w składzie: Patryk Czop, Mateusz Walkowicz, Marcin Miklaszewski, Kacper Pieniacha, Igor Jarocki, Łukasz Chodaniecki, Daniel Gerula, Kacper Janowski, Piotr Banaś oraz Karol Popowicz.

Dziewczęta zajęły II miejsce, drużyna wystąpiła w składzie: Marta Grygiel, Martyna Kutrowska, Aleksandra Daszkiewicz, Julia Molga, Emilia Ojrzanowska, Barbara Rogala, Amelia Mamczyńska, Tamara Wolak, Martyna Kaczkowska, Julia Sproch.

001Dnia 28.02.2019 w Niemodlinie odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali finaliści szczebla gminnego:

Dziewczęta:
- Magdalena Romanowska
- Amelia Biernacka
- Amelia Perzyna

Chłopcy:
- Mateusz Adaszyński
- Paweł Romanowski

LAUREATKA

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

Etap wojewódzki tego czołowego konkursu odbył się w Instytucie Historii Uniwersytetu Opolskiego w stolicy naszego województwa 21 lutego 2019 r. Zmagania językowe sprawdzające wiedzą leksykalno – gramatyczną, rozumienie wypowiedzi ze słuchu i umiejętność tworzenia wypowiedzi ustnej odbywały się na bardzo wysokim poziomie. Naszą szkołę i całą gminę Niemodlin reprezentowała uczennica z klasy ósmej AMELIA KAŁWA, która uzyskała TYTUŁ LAUREATA !!!

Gratulujemy Ci Amelko wspaniałego sukcesu i cieszymy się razem z Tobą!