5 czerwca Antosia z rąk Prezydenta Miasta Opola otrzymała tytuł Artystycznego Talentu Roku 2019.

W dniach 31.05-02.06 Reprezentacja Szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Polski w koszykówce Chłopców Igrzysk Dzieci.  Nasz zespół zaprezentował się świetnie zajmując ostatecznie 10. miejsce w Polsce.

00920 maja 2019 r. w Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera odbyła się uroczysta gala podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe przeprowadzone w roku szkolnym 2018/19. Pan Michał Siek – Opolski Kurator Oświaty oraz Pan Artur Zapała – Opolski Wicekurator Oświaty wręczyli uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 z Niemodlina Amelii Kałwie (Laureatce Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego) dyplom, statuetkę i nagrodę. Towarzysząc Amelce w tej doniosłej chwili Pan Marek Kałwa – tata zdolnej laureatki oraz Pani Agata Pestka – nauczycielka języka angielskiego otrzymali listy gratulacyjne.

001Antonina Zaremba zdobyła złoty medal i została Mistrzynią Polski w tańcu Solo Street Dance Show do 11 lat na Krajowych Mistrzostwach Polski IDO Karczew 2019.

Antosia wystąpiła z choreografią pt. Gangsterka.

Dnia 13.03 reprezentacja Szkoły SP1 a zarazem uczestnicy programu "SMOK" odnieśli wielki sukces broniąc tytułu Mistrza Województwa. Zdobywamy drugi raz w historii szkoły złoty medal!!!

Skład zespołu:
Patryk Czop, Kacper Pieniacha, Łukasz Chodaniecki, Igor Jarocki, Marcin Miklaszewski, Piotr Lupzik, Kacper Litwinowicz, Jakub Król, Kacper Makarewicz, Mateusz Walkowicz, Jakub Bartków, Ryszard Przybylski

001Nasz uczeń Bartosz Szklarski a zarazem zawodnik Klubu UKS Jedynka Niemodlin oraz złoty medalista w zawodach szkolnych w koszykówce chłopców z roku ubiegłego uzyskał powołanie od Polskiego Związku Koszykówki do szerokiej Kadry Polski U14M.

Bartek został powołany jako jedyny reprezentant z naszego województwa. Pierwsza akcja szkoleniowa rozpoczyna się 29.07-07.08 we Władysławowie, gdzie nasz uczeń będzie walczył o ścisłą kadrę wraz z 64 innymi zawodnikami z całego kraju. Gratulacje dla Bartka oraz jego rodziców. Trzymamy kciuki i POWODZENIA!!!!