Po raz kolejny mamy się czym pochwalić🙂

Dnia 12 grudnia 2018 roku na hali sportowej OSiR w Niemodlinie odbył się Finał Mistrzostw Województwa Opolskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym.

SP 1 w Niemodlinie reprezentowała najlepsza drużyna powiatu opolskiego czyli Mateusz Adaszyński i Paweł Romanowski. Chłopcy zmierzyli się z dwunastoma najlepszymi drużynami województwa opolskiego, kończąc zmagania na II miejscu i uznając wyższość Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie.

Brawo Chłopcy! 🙂 Super wynik!

0016 grudnia 2018r. odbyły się kolejne zawody sportowe z udziałem uczniów naszej szkoły.
Tym razem uczniowie klas IV i V walczyli o awans do Finału Powiatu w grach i zabawach "Mały Olimpijczyk".
Do kolejnego etapu rozgrywek awansowały dziewczyny uzyskując maksymalną liczbę punktów i zajmując I miejsce. Chłopcy zajęli III miejsce.

Gratulujemy! 🏀🏐🏒

Dnia 3 grudnia 2018 roku w Niemodlinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Opolskiego w Tenisie Stołowym – Drużynowo

Naszą Szkołę reprezentowały drużyny:
- w kategorii chłopców młodszych: Mateusz Adaszyński i Paweł Romanowski
- w kategorii dziewczyn młodszych: Magdalena Romanowska i Amelia Biernacka
- w kategorii chłopców starszych: Jakub Paluszkiewicz i Jakub Korzeniowski
- w kategorii dziewczyn starszych: Joanna Paluszkiewicz i Klaudia Cichosz

tenis3

Dnia 22 listopada 2018 roku w Niemodlinie odbył się Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego.

Szkołę Podstawową Nr 1 w Niemodlinie reprezentowały drużyny w osobach:
Drużyna w kategorii IV – VI: Mateusz Adaszyński i Paweł Romanowski
Drużyna w kategorii VII – VIII: Jakub Paluszkiewicz i Jakub Korzeniowski
Drużyna w kategorii IV – VI: Magdalena Romanowska i Amelia Biernacka
Drużyna w kategorii IV – VI: Amelia Perzyna i Hanna Basowska
Drużna w kategorii VII -VII: Joanna Paluszkiewicz i Klaudia Cichosz

17 listopada 2018 r.

Rocznik 2010-2011

Kat. dziewcząt:
II miejsce - Magdalena Dziedzic  kl. 2a
Kat. chłopców:
I miejsce - Jakub Krupiński kl. 2b
III miejsce - Szymon Lasman kl. 2a

Unihokej dzDnia 8 listopada 2018r. na hali sportowej OSiR odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt. Dziewczęta z naszej szkoły rozegrały cztery mecze i zanotowały cztery zwycięstwa. W fazie grupowej rozegrały dwa mecze gdzie pokonały szkołę z Opola 4:0 i szkołę z Branic 5:0. W półfinale pokonały Krapkowice 4:0, a w finale Sidzinę 3:1. Na ataku świetnie spisały się Marta Grygiel i Martyna Kutrowska zdobywając po 6 bramek i Aleksandra Daszkiewicz zdobywając 4 bramki. Na obronie rewelacyjnie zagrała Julia Molga, bardzo dobrze spisały się też pozostałe zawodniczki Wiktoria Świerc, Basia Rogala i Amelia Mamczyńska. Naszej bramki dzielnie broniła Emilia Ojrzanowska.

Finał Wojewódzki odbędzie się 22 listopada na hali sportowej w Niemodlinie.