• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

  • Dni Niemodlina 2013

  • Wakacje z przygodą 2015

  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

  • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywnetekstyjedynki.blox.pl
Więcej informacji tutaj

medalmedalmedalmedal

W dniu 06.02.2018 r. odbył się XII FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ „ŚPIEWAJMY RAZEM” zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi oraz Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Opolu.

Celem konkursu była popularyzacja piosenek obcojęzycznych oraz prezentacja umiejętności wokalnych i językowych młodych wykonawców. Naszą szkołę reprezentowało sześć uczennic: Kinga Matusik z klasy III c, Monika Bober z klasy IV a oraz Wiktoria Burzec, Martyna Wojciechowska, Milena Syta i Maria Oleksy z klasy VI a.

5Dnia 3 lutego 2018 roku w Niemodlinie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Grach Indywidualnych.
W zawodach brali udział uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Niemodlin, łącznie do turnieju zgłosiło się 30 osób.

Z Naszej Szkoły udział brali:
- Magdalena Romanowska, Aleksandra Romanowska, Amelia Biernacka, Amelia Perzyna, Wiktoria Kaszuba, Wiktoria Śliwka, Patrycja Śliwka,
- Mateusz Adaszyński, Paweł Romanowski, Błażej Knosala, Jan Knosala, Szymon Kołtun.

27718547 2090736160967034 1206116004 n

2 lutego w półfinale MAŁEGO OLIMPIJCZYKA nasze drużyny z wynikami: I MIEJSCE dziewcząt oraz II MIEJSCE chłopców, awansowały do FINAŁU, który będzie miał miejsce 8 lutego w niemodlińskiej hali sportowej.

GRATULUJEMY i trzymamy kciuki 👏

27781241 2090734027633914 769215267 n

1 lutego w hali sportowej w Niemodlinie odbyły się gminne zawody gry i zabawy "Mały Olimpijczyk". Drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły zdobyły I MIEJSCE.

BRAWO!!!

I miejsce w finale powiatu w „Halowej Piłce Nożnej Chłopców”
II miejsce w półfinale województwa w „Halowej Piłce Nożnej Chłopców”

  1. Kamil KretowiczPilka nozna ch
  2. Dominik Dąbrowicz
  3. Daniel Gerula
  4. Mateusz Walkowicz
  5. Igor Bielecki
  6. Karol Popowicz
  7. Piotr Banaś
  8. Patryk Skaza
  9. Karol Kozakiewicz
  10. Patryk Broś

Klasa IVA  Klasa IVB  Klasa IVC  Klasa IVD 
Jan Rybicki
Łukasz Szafraniec
Monika Bober
Jakub Otręba
Szymon Kołtun
Tomasz Dobosz
Maciej Mrowiec 
Antoni Sosnowski
Sebastian Żok
Miłosz Proszek
Malwina Samborska
Kamil Patrys 
Milena Krupa
Natalia Kraska
Kinga Korzanowska
Alina Kultys
Hanna Smolińska
Anna Zawałka
Olga Chorąży
Oskar Ochmański 
Kacper Litwinowicz
Bruno Cygoń
Daria Bernacka
Jakub Klapan
Mateusz Nieckarz
Jakub Bartków
Mikołaj Sarna
Jakub Wajman
Tomasz Dressler
Natalia Janik
Wiktoria Kaszuba
Maja Hildebrand
Oliwia Mainka
Jakub Kubów
Kacper Łaszewski 
Klasa VA  Klasa VB  Klasa VC 
Aleksandra Palak
Mateusz Cempa
Hanna Bohatczuk 
Wiktor Kaczkowski
Jakub Rybicki
Mikołaj Tomków
Szymon Kraska
Karol Popowicz
Bartosz Siomka
Wojciech Kownacki
Szymon Grębowiec
Paweł Romanowski 
Igor Jarocki
Kacper Pieniacha
Mateusz Adaszyński
Julia Molga
Aleksandra Daszkiewicz
Marcin Miklaszewski
Barbara Rogala
Martyna Kaczkowska 
 dzieci7
Klasa VIA Klasa VIB    
 Karol Zawałka
Dominik Dąbrowicz
Kamil Kretowicz
Nikodem Nawrocki
Weronika Brzęczek
Oliwia Włodarczyk
Martyna Charchut
Mateusz Walkowicz 
dzieci dzieci6
Klasa VIIA Klasa VIIB Klasa VIIC  
 Nikola Pałka
Emilia Soczyńska
Amelia Kałwa
Roksana Drzewiecka
Natalia Drzewiecka
Paulina Drzewiecka
Dominika Piwko
Katarzyna Dolak
Julia Wąchała
Anna Hildebrand
Patrycja Pajączek 
 Zuzanna Krawczyk
Karolina Budnik
Oliwer Zasadny
dziecko3