• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

 • Dni Niemodlina 2013

 • Wakacje z przygodą 2015

 • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

 • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

AndrzejkiDnia 22 listopada 2016 roku w naszej szkole odbyła się Zabawa Andrzejkowa dla klas I-III. Przez dwie godziny dzieci bawiły się świetnie w rytm największych przebojów prezentowanych przez Panią DJ Kornelię Kieloch.
Nie obyło się bez konkursów oraz wróżb andrzejkowych. Była wróżba z butami oraz losowanie swoich „drugich Połówek”🙂. Wszystkie zabawy budziły mnóstwo emocji i radości.

Dwa dni później 24 listopada 2016r. na „swojej” Zabawie Andrzejkowej bawili się uczniowie klas IV-VI. Trzy godziny beztroskiej zabawy zapewniły Panie Ewa Grochowska – Budnik oraz Aneta Prochowska, które rozpoczynając swoją karierę DJ spisały się świetnie.

Szanowni Państwo

Rada Rodziców informuje, iż składka na Komitet Rodzicielski w roku szkolnym 2016/2017 wynosi 30,00 złotych (za kolejne dziecko rodzic zwolniony jest z opłat). Składkę można wpłacać w sekretariacie Szkoły, u wychowawcy lub przelewem na rachunek bankowy Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Niemodlinie: 92 8890 1079 0009 3927 4006 0001 z dopiskiem „Składka na Komitet Rodzicielski, imię i nazwisko”. Gorąco liczymy na Państwa wsparcie.

Dziękujemy - Rada Rodziców

Przewodnicząca – Aneta Prochowska
Zastępca – Mariusz Nieckarz
Skarbnik – Ewa Grochowska-Budnik
Sekretarz – Katarzyna Adaszyńska

Członkowie:

 1. Ostrowska-Matusik Monika
 2. Zawałka Grzegorz
 3. Brukało Justyna 
 4. Gerula-Basta Elżbieta
 5. Wąchała Joanna
 6. Jarocka Barbara
 7. Rybicki Piotr
 8. Piwko-Cygoń Aleksandra
 9. Kalińska Agnieszka
 10. Kaczorowska Małgorzata
 11. Kownacki Jarosław
 12. Ostrowska-Olejnik Anna
 13. Zalewska Maria

BabeczkaDnia 8 marca po raz pierwszy w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Słodkiej Babeczki. Został on zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców, ale do wspólnego świętowania ochoczo przyłączyli się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, organizując wspaniałe konkursy tematycznie powiązane z tym słodkim świętem. Przez cały dzień sprzedawane były różne, słodkie, „babeczkowe cudeńka” przygotowane przez niezastąpionych rodziców. Babeczki cieszyły się dużym „wzięciem” zarówno wśród uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Organizatorzy słodkiego dnia przyznają, iż zakończył się on ogromnym sukcesem! Udało nam się zebrać kwotę 1703 zł!

Dyskoteka

            Dnia 12 stycznia 2016r. w naszej szkole odbyła się Zabawa Karnawałowa. Uczniowie klas I-III licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Były Królowe i Królowie, nie zabrakło też Batmanów, Piratów, Rycerzy, Zwierzątek czy postaci z Gwiezdnych Wojen.

            Przez dwie godziny dzieci bawiły się świetnie w rytm największych przebojów prezentowanych przez Panią DJ Kornelię Kieloch, a największym hitem było wspólne zatańczenie przez wszystkich uczestników Balu, w tym również nauczycieli i opiekunów – makareny.

Dzieci brały również udział w grach i zabawach.

ozdoba

            W dniach 17 i 18 grudnia po raz kolejny w naszej szkole odbył się Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Został on zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców. Podczas kiermaszu  sprzedawane były rękodzieła przygotowane przez uczniów wspólnie z rodzicami. Były przepiękne ozdoby świąteczne, aniołki, stroiki, kartki świąteczne, bombki, choinki i szopka. Zakupić też można było zdjęcia wykonane podczas zabawy andrzejkowej. Nie zabrakło oczywiście pachnących, pięknie ozdobionych pierników, ciasteczek oraz różnych gatunków smacznych, domowych ciast.

           Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, nauczycieli, rodziców, jak i gości odwiedzających naszą szkołę. Organizatorzy kiermaszu przyznają, iż zakończył się on ogromnym sukcesem, wszystko zostało sprzedane już do piątkowego południa! Udało nam się zebrać niemałą kwotę 3230,17 zł!

            Rada Rodzistroikców pragnie gorąco podziękować wszystkim rodzicom, którzy przyłączyli się do organizacji kiermaszu, za przekazanie cudownych ozdób świątecznych i przygotowanie fantastycznych domowych wypieków. Bardzo dziękujemy rodzicom i paniom z obsługi za pomoc w pełnieniu dyżurów podczas kiermaszu, dyrekcji szkoły i nauczycielom za pomoc w zebraniu przygotowanych ozdób a całemu personelowi technicznemu szkoły za pomoc w przygotowaniu stoisk na kiermasz i późniejszym ich porządkowaniu.

Rada Rodziców