• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

 • Dni Niemodlina 2013

 • Wakacje z przygodą 2015

 • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

 • „Ocalić od zapomnienia” 2015

"6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie. "

mikolaj

MikołajI tak też było we wtorek w naszej szkole. Od rana panował w niej świąteczny nastrój i gorączkowo wyczekiwano odwiedzin Mikołaja. Brak śniegu nie przeszkodził Świętemu i od drugiej godziny lekcyjnej na korytarzach szkolnych słychać było donośny dźwięk dzwonka i charakterystyczne zawołanie: „Ho, ho, ho”.

To Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Aniołkiem odwiedzał dzieci w klasach i wręczał im słodkie upominki oraz prosił, aby wszyscy zawsze byli grzeczni, posłuszni rodzicom i pilnie się uczyli przez cały rok. Uczniowie naszej szkoły, aby godnie przyjąć gościa, założyli czerwone mikołajowe czapki, a w podziękowaniu za odwiedziny i podarek śpiewali piosenki lub recytowali wiersze. Radości nie było końca. Cieszyli się wszyscy – i mali i duzi.

AndrzejkiDnia 22 listopada 2016 roku w naszej szkole odbyła się Zabawa Andrzejkowa dla klas I-III. Przez dwie godziny dzieci bawiły się świetnie w rytm największych przebojów prezentowanych przez Panią DJ Kornelię Kieloch.
Nie obyło się bez konkursów oraz wróżb andrzejkowych. Była wróżba z butami oraz losowanie swoich „drugich Połówek”🙂. Wszystkie zabawy budziły mnóstwo emocji i radości.

Dwa dni później 24 listopada 2016r. na „swojej” Zabawie Andrzejkowej bawili się uczniowie klas IV-VI. Trzy godziny beztroskiej zabawy zapewniły Panie Ewa Grochowska – Budnik oraz Aneta Prochowska, które rozpoczynając swoją karierę DJ spisały się świetnie.

Szanowni Państwo

Rada Rodziców informuje, iż składka na Komitet Rodzicielski w roku szkolnym 2016/2017 wynosi 30,00 złotych (za kolejne dziecko rodzic zwolniony jest z opłat). Składkę można wpłacać w sekretariacie Szkoły, u wychowawcy lub przelewem na rachunek bankowy Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Niemodlinie: 92 8890 1079 0009 3927 4006 0001 z dopiskiem „Składka na Komitet Rodzicielski, imię i nazwisko”. Gorąco liczymy na Państwa wsparcie.

Dziękujemy - Rada Rodziców

Przewodnicząca – Aneta Prochowska
Zastępca – Mariusz Nieckarz
Skarbnik – Ewa Grochowska-Budnik
Sekretarz – Katarzyna Adaszyńska

Członkowie:

 1. Ostrowska-Matusik Monika
 2. Zawałka Grzegorz
 3. Brukało Justyna 
 4. Gerula-Basta Elżbieta
 5. Wąchała Joanna
 6. Jarocka Barbara
 7. Rybicki Piotr
 8. Piwko-Cygoń Aleksandra
 9. Kalińska Agnieszka
 10. Kaczorowska Małgorzata
 11. Kownacki Jarosław
 12. Ostrowska-Olejnik Anna
 13. Zalewska Maria

BabeczkaDnia 8 marca po raz pierwszy w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Słodkiej Babeczki. Został on zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców, ale do wspólnego świętowania ochoczo przyłączyli się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, organizując wspaniałe konkursy tematycznie powiązane z tym słodkim świętem. Przez cały dzień sprzedawane były różne, słodkie, „babeczkowe cudeńka” przygotowane przez niezastąpionych rodziców. Babeczki cieszyły się dużym „wzięciem” zarówno wśród uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Organizatorzy słodkiego dnia przyznają, iż zakończył się on ogromnym sukcesem! Udało nam się zebrać kwotę 1703 zł!

Dyskoteka

            Dnia 12 stycznia 2016r. w naszej szkole odbyła się Zabawa Karnawałowa. Uczniowie klas I-III licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Były Królowe i Królowie, nie zabrakło też Batmanów, Piratów, Rycerzy, Zwierzątek czy postaci z Gwiezdnych Wojen.

            Przez dwie godziny dzieci bawiły się świetnie w rytm największych przebojów prezentowanych przez Panią DJ Kornelię Kieloch, a największym hitem było wspólne zatańczenie przez wszystkich uczestników Balu, w tym również nauczycieli i opiekunów – makareny.

Dzieci brały również udział w grach i zabawach.