• 50-lecie Szkoły Podstawowej nr 1

 • Dni Niemodlina 2013

 • Wakacje z przygodą 2015

 • Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

 • „Ocalić od zapomnienia” 2015

Szkolny blog!

Masz pomysł na interesujący tekst?!
A może masz już taki gotowy tekst?
Teraz możesz się już nim pochwalić na szkolnym blogu:
kreatywne teksty blox.pl
Więcej informacji tutaj

Ogłoszenie

W związku z remontem mostu od dnia 14.03.2018 (środa) będzie zorganizowany dowóz do szkoły dla uczniów zamieszkałych w Wydrowicach oraz w Niemodlinie na ul. Wyzwolenia i ul. Świętojańskiej.
Godziny odjazdu autobusu:
7.45 – przystanek w Wydrowicach 
7.47 – zjazd na ul. Słoneczną
Powrót:
13.30 – przystanek przy szkole (autobus do Grodźca)
15.12 – przystanek przy szkole (autobus do Lipna)

Szanowni Państwo

Rada Rodziców informuje, iż składka na Komitet Rodzicielski w roku szkolnym 2017/2018 wynosi 40,00 złotych (za kolejne dziecko rodzic zwolniony jest z opłat). Składkę można wpłacać w sekretariacie Szkoły, u wychowawcy lub przelewem na rachunek bankowy Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Niemodlinie: 92 8890 1079 0009 3927 4006 0001 z dopiskiem „Składka na Komitet Rodzicielski, imię i nazwisko”. Gorąco liczymy na Państwa wsparcie.

Dziękujemy - Rada Rodziców

Przewodnicząca – Barbara Jeleń
Zastępca – Mariusz Nieckarz
Skarbnik – Ewa Grochowska-Budnik
Sekretarz – Mariusz Mazur

Członkowie:

 1. Jolanta Urzędowska
 2. Monika Popowicz
 3. Dawid Jaśko
 4. Joanna Wąchała
 5. Maria Zalewska
 6. Barbara Jarocka
 7. Dominika Kołtun
 8. Iwona Lipczyńska
 9. Dagmara Korzanowska
 10. Lucyna Janik
 11. Wojciech Popowicz
 12. Monika Pilawka-Wolak
 13. Ewa Marosz
 14. Aneta Krupińska
 15. Monika Grzanka
 16. Łukasz Basztabin

Plakat Slodkie Powitanie Wiosny

Plakat wypieki sp1

"6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie. "

mikolaj

MikołajI tak też było we wtorek w naszej szkole. Od rana panował w niej świąteczny nastrój i gorączkowo wyczekiwano odwiedzin Mikołaja. Brak śniegu nie przeszkodził Świętemu i od drugiej godziny lekcyjnej na korytarzach szkolnych słychać było donośny dźwięk dzwonka i charakterystyczne zawołanie: „Ho, ho, ho”.

To Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Aniołkiem odwiedzał dzieci w klasach i wręczał im słodkie upominki oraz prosił, aby wszyscy zawsze byli grzeczni, posłuszni rodzicom i pilnie się uczyli przez cały rok. Uczniowie naszej szkoły, aby godnie przyjąć gościa, założyli czerwone mikołajowe czapki, a w podziękowaniu za odwiedziny i podarek śpiewali piosenki lub recytowali wiersze. Radości nie było końca. Cieszyli się wszyscy – i mali i duzi.

AndrzejkiDnia 22 listopada 2016 roku w naszej szkole odbyła się Zabawa Andrzejkowa dla klas I-III. Przez dwie godziny dzieci bawiły się świetnie w rytm największych przebojów prezentowanych przez Panią DJ Kornelię Kieloch.
Nie obyło się bez konkursów oraz wróżb andrzejkowych. Była wróżba z butami oraz losowanie swoich „drugich Połówek”🙂. Wszystkie zabawy budziły mnóstwo emocji i radości.

Dwa dni później 24 listopada 2016r. na „swojej” Zabawie Andrzejkowej bawili się uczniowie klas IV-VI. Trzy godziny beztroskiej zabawy zapewniły Panie Ewa Grochowska – Budnik oraz Aneta Prochowska, które rozpoczynając swoją karierę DJ spisały się świetnie.